Як сплести шнур в 6 кроків ?

Шнури, що використовуються в рукоділлі для лямок, поясів, ручок або просто для декору одягу, виготовляються різними способами, один з них - плетіння на «лялечці» .Як сплести шнур на цьому пристосуванні?
Вам знадобиться
  • • Пряжа будь-якого складу, необхідна товщина підбирається досвідченим шляхом.
  • • «Лялечка» - спеціальне пристосування, яка має 4 скоби нагорі і наскрізний отвір.
  • • Дерев'яна спиця, що входить в набір. Якщо її немає - будь-яка невелика бамбукова або дерев'яна спиця, металева менш зручна.
Інструкція
1
Спочатку потрібно пропустити кінець нитки крізь отвір в пристосуванні і залишити вільними 8-10 см.
2
Тепер зробимо початковий ряд - обмотуємо нитку навколо першої скоби проти годинникової стрілки, потім навколо 2-й і т.д. поки не обійдемо все.
3
Приступаємо безпосередньо до плетіння. Беремо спицю, яка входить в набір. Робочу (що йде від клубка) нитка простягаємо перед першою скобою, спицю вставляємо зверху вниз в петлю на скобі і перекидаємо її через робочу нитку і скобу всередину. Ми зробили першу петлю!
4
Зробити поворот лялечки на? до наступної скобі і повторюємо попередній пункт. Так діємо, поки не сплетемо шнур потрібної довжини.
5
Щойно плетіння стає скрутним через скупчився полотна, тягнемо за кінчик знизу, це не тільки просуває шнур, але і допомагає вирівняти петлі.
6
Коли шнур пліток, потрібно обрізати нитку, залишивши 8-10 см, зняти петлі зі скоб і витягнути шнур знизу. Відкриті петлі закріплюємо, пропускаючи в них кінець нитки, затягуємо і робимо вузол.
Зверніть увагу
Не засмучуйтеся, якщо шнур виходить не акуратним, з нерівними петлями. Через 5-10 см ви ввійдете в ритм і все налагодиться.
Корисна порада
Дуже ефектні шнури виходять з меланжевої пряжі.