Як знайти iPhone.

iPhone - один з найпопулярніших смартфонів у світі. І не просто так, адже Apple постачає його безліччю корисних функцій. Наприклад, "Знайти iPhone" - зручний додаток для пошуку втраченого iPhone або інших пристроїв Apple.
Вам знадобиться
  • - оригінальний iPhone з IOS 5 або вище
  • - Власний кабінет Apple
Інструкція
1
Для включення функції «Знайти iPhone" заходимо в «Налаштування», переходимо в меню «iCloud» і включаємо функцію «Знайти iPhone».
2
Заходимо на офіційний сайт icloud.com. Для входу необхідно використовувати логін і пароль вашого облікового запису Apple.
3
Після авторизації натисніть кнопку "Знайти iPhone". Через кілька секунд завантажиться поточне місцезнаходження всіх пристроїв Apple, пов'язаних з вашого облікового запису кимось.
Корисна порада
1. Якщо ваш iPhone вкрадуть, відключити функцію "Знайти iPhone" не важко. Щоб уникнути цього, встановіть пароль на вхід в iPhone або на доступ до додатків (меню "Налаштування", потім "Основні», потім «Захист паролем»). 2. Ви можете встановити безкоштовний додаток "Знайти iPhone" через iTunes. Через це додаток ви зможете знайти будь-яке зі своїх Apple пристроїв, а також віддалено заблокувати його, вивести повідомлення, відтворити звуковий сигнал або видалити всі данние.3. Якщо ви шукаєте iPhone з IOS 6 або вище, за допомогою програми «Знайти iPhone" ви можете заблокувати пристрій пін-кодом (з 4 цифр) і вивести на екрані блокування свої контактні дані.