Як вибрати жорсткий диск - поради професіоналів !

Як вибрати жорсткий диск для свого комп'ютера? Відповідь проста - потрібно розібратися в головних характеристиках HDD, після чого ви без зусиль зможете зробити правильний вибір.
Інструкція
1
Жорсткі диски (як і інші технічні пристрої) вибираються за характеристиками. Для зручності вибирати HDD краще на Яндекс.Маркеті або в комп'ютерному інтернет-магазині, де є фільтрація по параметрах.
2
Вибираємо виробника. Кращими виробниками жорстких дисків на сьогоднішній день є Seagate, Kingston і SanDisk. Накопичувачі інших підприємств, у тому числі Western Digital, поки що не можуть похвалитися настільки ж високою якістю.
3
Вибираємо тип. Їх усього два: стандартний і зовнішній. Стандартний диск призначений для установки в комп'ютер або ноутбук. Зовнішній диск знаходиться поза комп'ютера і підключається до нього через USB порт.
4
Вибираємо обсяг. Стандартний обсяг диска становить 320 Гб (близько 70 DVD фільмів), чого цілком достатньо для більшості користувачів. Якщо вам потрібен диск більшого обсягу, врахуйте, що професіонали ніколи не купують найбільші за обсягом диски, представлені на ринку - новинки завжди відрізняються посередньою якістю.
5
Вибираємо інтерфейс. Жорсткий диск підключається до комп'ютера (або переходіку, якщо диск зовнішній) за допомогою спеціального інтерфейсу. Він може бути одного з трьох типів: IDE, SATA-II і SATA-III.Последніе два мають зворотну сумісність (диск SATA-II можна підключити до гнізда SATA-III і навпаки). Якщо у вас немає завдання купити диск для старого комп'ютера, що підтримує тільки IDE, рекомендуємо вибрати диск з SATA-III.
6
Вибираємо швидкість обертання. Зазвичай на вибір пропонуються три варіанти: 5400, 7200 і IntelliPower. Між першими двома швидкість роботи слабо помітна, а от IntelliPower вибирати не рекомендуємо - ця технологія поки що ні доведена до досконалості, тому сенсу в її використанні немає.
7
Форм-фактор - розмір диска. 3.5 "- розмір стандартних дисків для системних блоків. 2.5 "- розмір зменшених дисків, що використовуються в ноутбуках і зовнішніх HDD.Вот і все. Тепер вибрати жорстких диск для вас не складе труднощів. Вдалих покупок!
Корисна порада
Ви можете купити два жорсткі диски - звичайний і SSD (швидкісний, але дорогий вид дисків). На звичайному будуть зберігатися особисті дані, а на SSD - тільки операційна система. Цей крок значно прискорить роботу вашого комп'ютера.