Як включити камеру на ноутбуці. Як користуватися веб камерою на ноут.

  •  Для багатьох давно стали звичні не тільки безкоштовні телефонні дзвінки через інтернет по всій земній кулі, але і відеодзвінки і навіть відеоконференції, що дозволяють повноцінно спілкуватися з колегами і друзями по всьому світу, не вибираючись з улюбленого крісла. Моделей ноутбуків, оснащених вбудованою відеокамерою, стало чи не більше, ніж моделей, де камера відсутня.
  •  Однак з налаштуванням цього нескладного пристрою у користувачів деколи виникають труднощі. Якщо у вас не виходить включити камеру на ноутбуці, спробуйте такі способи усунення цієї проблеми:
  •  1. Для початку спробуйте використовувати програму для управління камерою, що поставляється в комплекті програмного забезпечення будь-якого ноутбука з камерою. Якщо вона відсутня в меню Пуск, значить, слід скористатися компакт-диском, що входили в комплект поставки ноутбука. Якщо в такій програмі камера працює нормально, значить вона працездатна і правильно налаштована, і проблема не в ній, а в інших додатках, в яких ви намагаєтеся задіяти камеру (як правило, це Skype або інші засоби комунікації).
  •  2. Зазвичай на ноутбучной клавіатурі передбачена клавіша, яка (часто в поєднанні з функціональною клавішею Fn) включає камеру і запускає відповідну програму. Уважно розгляньте клавіатуру, адже зазвичай про призначення функціональних клавіш можна здогадатися по піктограм на них. Якщо це не вдалося - ознайомтеся з документацією до вашого комп'ютера. Як правило, документація знаходиться в електронному вигляді на компакт-диску, який був в комплекті поставки ноутбука, а також її можна відшукати на сайті виробника.
  •  3. Якщо включити камеру на ноут все ж не вдається, спробуйте оновити драйвера цього пристрою. За драйверами слід звернутися до того ж компакт-диску, а за найбільш свіжою версією - до сайту виробника комп'ютера.
  •  4. Камера може бути відключена в BIOS. При завантаженні системи увійдіть в BIOS, знайдіть настройку, що відноситься до вебкамере (як правило, там зустрічається слово Cam), і поміняйте її значення з Disabled на Enabled. Знову завантажте систему і перевірте, чи працює камера.
  •  5. Яким би нескладним і масовим пристроєм не була мініатюрна веб-камера ноутбука, але і в ній може бути банальний виробничий дефект. Зверніться в сервісний центр, можливо, камеру доведеться просто замінити.