Поради професіоналів: Як вибрати ноутбук.

Як вибрати ноутбук - дуже просте питання для технічного фахівця. Але як вирішити це питання звичайному користувачеві, який не має знань в інформаційних технологіях?
Інструкція
1
Практично будь-яка техніка спочатку вибирається за характеристиками, а потім - за відгуками. Почніть пошук з Яндекс.Маркета або будь-якого комп'ютерного інтернет-магазину з фільтрацією товарів за характеристиками.
2
Вибираємо виробника. Якщо ваш бюджет становить 20 тисяч рублів або нижче - бренд не має особливого значення, оскільки ноутбуки мають практично однакову начинку, відрізняючись тільки дизайном. Крім Lenovo, що отримав в Росії вельми негативну оценку.Прі бюджеті від 25 тисяч відмінним варіантом буде ноутбук Sony Vaio серії E або S (остання предпочтительней через швидкість і якості дисплея). При бюджеті від 35 тисяч ви можете стати власником одного з найзручніших ноутбуків в світі - Apple MacBook.
3
Вибираємо мозок комп'ютера - процесор. Не хочете чекати по 10 секунд після кожного кліка мишкою? Тоді вибирайте двоядерний процесор з частотою не нижче 2.5 Ггц. Якщо вам потрібен ігровий ноутбук - вибирайте чотирьохядерний процесор з частотою не нижче 2 Ггц.
4
Вибираємо діагональ. Чим більше діагональ екрану, тим більше розміри і вага ноутбука. Кишенькові ноутбуки мають діагональ від 6 до 8 дюймів. Оптимальний варіант для робочого ноутбука - 14 дюймів, для ділових поїздок - від 11 до 13 дюймів, для ігор - від 16 дюймів.
5
Вибираємо жорсткий диск. Нас цікавлять 2 параметра: обсяг і інтерфейс. Обсяг залежить від ваших потреб, бажано від 250 Гб, інтерфейс - SATA-II або SATA-III.
6
Вибираємо додаткові пристрої та інтерфейси. Подумайте, що з цього списку може вам знадобитися: 1. USB2. VGA, DVI або HDMI - для підключення до монітора або проектору.3. RJ-45 - для підключення провідного інтернета.4. Вбудований дінамік5. Аудіокарта - для підключення навушників і мікрофона6. DVD-прівод7. Відеокарта - в звичайних ноутбуках вона вбудована, але якщо вам потрібна якісна передача кольору (або ви завзятий геймер), то вибирайте дискретну відеокарту.8. Веб-камера9. Wi-Fi - для бездротового інтернету.
7
Перевіряємо наявність встановленої операційної системи. Якщо її не буде - вам доведеться витратити купу часу на пошук того, хто зміг би її встановити, причому встановлять швидше за все не ліцензійне зламані ПО, з яким потім ви також отримаєте чимало проблем.Ето не стосується ноутбуків Apple, у яких завжди стоїть рідна OS X.
8
Після фільтрації по характеристикам у вас напевно залишилося всього 5-10 варіантів ноутбуків. Пошукайте в інтернеті і на Яндекс.Маркеті відгуки про кожного ноутбуці. Виберіть 2-3 ноутбука з найменш критичними відгуками.
9
Йдемо в найближчий комп'ютерний магазин і оцінюємо вид кожного з кандидатів. Приділіть увагу матеріалу, з якого виготовлений корпус, і дисплею - сильно чи спотворюється зображення при перегляді з різних кутів?
10
Визначившись з вибором, сміливо замовляйте ноутбук. Зробити це ви можете як в магазині, так і через інтернет. Головне - уважно огляньте ноутбук на предмет пошкоджень (особливо екран) і перевірте, чи не заповнений чи гарантійний талон заднім чіслом.Удачних вам покупок!
Зверніть увагу
Apple MacBook вважається найзручнішим ноутбуком в світі, але пам'ятайте, що працює він на операційній системі OS X, а не на Windows. Процес звикання до нового інтерфейсу може зайняти деякий час, а для деяких користувачів може стати непосильним завданням.