Як вибрати дитячі столики зі стільчиками.

Дитячі столики зі стільчиками є невід'ємною частиною інтер'єру будинку, де є дитина. Це необхідно для того, щоб малюк міг займатися творчістю, виконувати розвиваючі завдання, які даються в дитячому садку і додаткових установах з розвитку.
Слід зазначити, що найбільш якісними є дитячі столики зі стільчиками з натуральних порід деревини. Це обумовлено тим, що вони максимально екологічні, зручні в процесі експлуатації. Як правило, сучасне виробництво передбачає нанесення спеціальних покриттів, які дозволяють зберегти цілісність конструкції протягом тривалого часу. Основними матеріалами є лак і фарба.

Звичайно ж, дитячі столики зі стільчиками повинні відповідати зросту і комплекції дитини. Це дозволить не порушувати поставу з дитинства, що загрожує негативними наслідками. Дитина повинна відчувати себе комфортно за робочим місцем. Багато виробників припускають збільшення і зменшення висоти столу і стільця, що дозволяє користуватися меблями досить тривалий період часу. Рівень стільниці повинен розташовуватися на рівні грудної клітки, щоб лікті не знаходилися у висячому положенні і дитині не доводилося витягуватися.

Для малогабаритних квартир існують спеціальні дитячі столики зі стільчиками, які мають можливість складатися. При відсутності потреби в робочому місці стіл з легкістю складається і займає відносно невелике місце у вашій квартирі. У цьому випадку необхідно навчити дитину прибирати свої речі після проведення занять. Як правило, це розвиває акуратність, дисципліну і любов до порядку. Привчіть дитину до того, що після закінчення творчого процесу необхідно самостійно скласти меблі і прибрати в певне місце.

Будь дитячий столик для творчості повинен відповідати загальному інтер'єру та стилю приміщення, що дозволяє зберегти цілісність інтер'єру. До того ж, колірна гамма дитячих меблів не повинна дратувати очі малюка і відволікати його від основного заняття. Але все-таки меблі вибирається і з урахуванням бажання самої дитини, так як необхідно, щоб робоче місце сподобалося йому. Це дозволяє зацікавити його, сприяти творчій активності і т.д.

Також батьки повинні перевірити і вивчити якісні характеристики, якими володіє дитячий дерев'яний стілець і стіл. Перш за все, це надійність і міцність. Якщо стіл і стілець погойдується, то не варто купувати таку меблі. Ніжки повинні міцно стояти на рівній поверхні, що дозволить убезпечити дитину від випадкового падіння і пошкоджень. Кути і краю вибирайте закруглені, щоб при зіткненні дитина не могла отримати травму. Не повинно бути ніяких дрібних предметів, які з легкістю відкручуються без використання додаткових інструментів. Маленька дитина досить допитливий і, найімовірніше, захоче відкрутити і спробувати на смак незнайомий предмет.

Доцільно вибирати такий стіл, в комплект з яким входять різні додаткові аксесуари. Це можуть бути дошки для малювання, олівці, пенали з крейдою, рахунки та інші предмети, які дозволяють урізноманітнити час і сприяють якісному виконанню завдань.

Багато батьків вибирають окремий стіл для годування та стіл для творчості і занять. Як мінімум, це недоцільно з погляду вільного простору і фінансів. Як правило, заставлена кімната одними столами не дає вільно переміщатися дитині під час ігор. Стіл для занять цілком підійде і для вживання їжі, що дозволить заощадити місце і грошові кошти батьків.