Як зробити шоколадні цукерки в домашніх умовах. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Простий у виконанні рецепт шоколадних цукерок. Покрокова інструкція приготування в домашніх умовах, в якій розкриваються секрети кондитерської майстерності.
Вам знадобиться
  • - плитковий шоколад або шоколадка без наповнювача; - Горіхи або марципан; - Форма з силікону або полікарбонату; - Кондитерський термометр.
Інструкція
1
Для того щоб зробити шоколадні цукерки в домашніх умовах, нагріваємо на водяній бані 2/3 шоколаду до 50 градусів за Цельсієм. Поступово втручаємося в розтоплений шоколад решту, щоб знизити його температуру до 30 градусів. Від дотримання температурного режиму залежить зовнішній вигляд готових цукерок.
2
Наповнюємо форму розтопленим шоколадом приблизно на третину і охолоджуємо. Потім викладаємо начинку і заливаємо шоколадом, знову ставимо в холодильник на 20 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zYbIRyKbi7w
Зверніть увагу
1. Важливо, щоб форми для шоколадних цукерок були сухими та чистими, оскільки при попаданні вологи шоколад кристалізується. 2. Під час виготовлення домашніх цукерок з шоколаду температура навколишнього повітря не повинна перевищувати +20 градусів Цельсія.
Корисна порада
При бажанні готові цукерки можна прикрасити, завдавши зверху малюнок з розтопленого шоколаду контрастного кольору. В якості начинки для домашніх шоколадних цукерок також можна використовувати нугу, сухофрукти, різні джеми і навіть свіжі фрукти і ягоди. Наприклад, можна начинити цукерки вишнями або глазурувати шоколадом свіжу полуницю. Тільки термін зберігання таких цукерок буде недовгим.