Поради професіоналів: Як вибрати оперативну пам'ять.

Оперативна пам'ять - один з найважливіших і найдешевших компонентів комп'ютера. При правильному підході підібрати пам'ять для свого комп'ютера або ноутбука не складе труднощів.
Інструкція
1
Вибираємо форм-фактор. Вибір простий: DIMM - стандартний форм-фактор для комп'ютерів, SO-DIMM - для ноутбуків.
2
Вибираємо тип. Існує всього 3 типи пам'яті: DDR (вже майже не виробляється), DDR2 - (повільна пам'ять) і DDR3 (сучасна і швидка пам'ять) .При покупці пам'яті для комп'ютера обов'язково перевірте, який тип пам'яті підтримує материнська плата. Це можна зробити за допомогою програм AIDA або Everest, або на сайті виробника мат. плати. Установка неправильної пам'яті може спричинити за собою вихід з ладу не тільки пам'яті, але й інших компонентів комп'ютера.
3
Вибираємо стандарт. Стандарт - це максимальна швидкість роботи пам'яті. Але швидкість роботи обмежується не тільки стандартом самої пам'яті, але й стандартами пам'яті, які підтримує материнська плата (для DDR і DDR2) або процесор (DDR3) .Для DDR найкращий стандарт - PC-3200. Для DDR2 - PC2-6400. Для DDR3 стандарт не має особливого значення, пам'ять і так працює дуже швидко.
4
Вибираємо обсяг. У кожної материнської плати є обмеження на максимальний обсяг пам'яті. Дізнатися його ви можете на сайті виробника мат. плати. Крім цього, 32-бітові операційні системи (Windows XP x86, Vista x86, Windows 7 x86) підтримують не більше 3,5 Гб пам'яті, решту вони будуть ігноріровать.Еслі у мат. плати є кілька слотів для пам'яті, краще купити кілька планок. 2 планки по 2 Гб будуть працювати набагато ефективніше, ніж 1 планка з 4 Гб.Для офісних комп'ютерів бажано мати хоча б 3 Гб пам'яті, для домашніх - 4-6 Гб, для ігрових - від 8 до 12 Гб.
5
Вибираємо виробника. Кращим виробником оперативної пам'яті по праву вважається Kingston. По можливості вибирайте пам'ять цього виробника.