Поради професіоналів: Як підвищити швидкість комп'ютера.

Гальмуючий комп'ютер - це просто пекло. Якщо ваш комп'ютер починає здавати оберти, спробуйте виконати кілька простих кроків з його очищення.
Інструкція
1
У більшості сучасних комп'ютерів вентиляційні шляхи абсолютно не продумані. Тому раз на 3-4 місяці рекомендується чистити комп'ютер від пилу пилососом або стисненим воздухом.Обязательно прочистите кулер процесора і блок живлення. Пил, що осідає в них, сприяє перегріванню і може служити причиною поломки.
2
З часом на жорсткому диску скупчується купа сміття - системні логи, кеш і куки браузера, залишилися файли від віддалених програм і т.д. Очистити HDD від сміття можна за допомогою програми CCleaner.
3
При включенні комп'ютера операційна система завантажує безліч додатків, частина з яких вам в даний момент і не нужна.Для видалення програм з автозавантаження можна також скористатися програмою CCleaner, або запустити команду msconfig ("Пуск" - "Виконати" для Windows XP, а в Windows 7 можна просто ввести команду в рядок пошуку, натиснувши "Пуск"). Перейдіть у вкладку "Автозавантаження" і відключіть всі програми, автозавантаження яких не обов'язкова.