Як зварити незвичайне варення з кабачків. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сезон кабачків в самому розпалі, а значить, пора робити різні заготовки. При цьому використовувати кабачки можна як для солінь, так і для незвичайного, але дуже ніжного і ароматного варення.
Вам знадобиться
  • - кабачки - 1 кг;
  • - цукор - 1 кг;
  • - лимон.
Інструкція
1
Для варення бажано використовувати молоденькі кабачки з тонкою шкіркою. В цьому випадку їх і чистити легше, і насіння в них практично немає. Кабачок потрібно добре вимити, очистити від шкірки, порізати на дрібні кубики. Кубики потрібно перекласти в каструлю і засипати цукром. Кабачки повинні дати сік, на це буде потрібно 2 години.
2
Лимон миється, нарізається на невеликі шматочки прямо з шкіркою. Насіння з лимона потрібно видалити. Нарізаний лимон перекладається в каструлю до кабачків.
3
Вміст каструлі ретельно перемішується, після чого її можна ставити на вогонь. Варення потрібно довести до кипіння, після чого на повільному вогні варити 20 хвилин, а після цього дати йому охолонути до кімнатної температури і повторити процедуру. Бажано зробити це 2-3 рази.
4
Останній раз варення потрібно тримати на повільному вогні 15 хвилин, а після цього розлити в стерильні гарячі банки. Оскільки у кабачка в цілому смак нейтральний, то варення виходить більше лимонне, але за рахунок кабачка неймовірно ніжне і тане в роті.