Як правильно заварити чай улун.

Мистецтво чайної церемонії популярно не тільки в країнах сходу, де воно і зародилося, але і в цілому ряді західних країн. Традиційна китайська чайна церемонія Гунн Фу Ча проводиться виключно з улунскімі чаями. Щоб улун вийшов максимально смачним і корисним, його необхідно правильно заварювати.
Чай улун, або як його ще називають бірюзовий чай, - це напівферментований чай, що займає проміжне положення в китайській класифікації між зеленим і червоним (тобто чорним).

Достеменно точна інформація про появу цього чаю НЕ відома, проте з появою певних сортів улуна пов'язані досить цікаві легенди. Так за однією з легенд, появою одного з найпопулярніших сортів улуна, Ті Гуаньинь, світ зобов'язаний чаєводи Вей Цинь з повіту Аньси, який впродовж десяти років кожен ранок і вечір приносив в дар богині Гуаньинь три чашечки зеленого чаю. Одного разу вночі йому наснився сон про вартому на кручі дереві, яке виливало незвичайний аромат. Яке ж було його здивування, коли наступного дня він знайшов це дерево на тому самому місці. Держак чайного дерева він посадив у залізну каструлю у себе вдома, а коли дерево розрослося, зібрав листя і напоїв своїх друзів надзвичайно смачним напоєм. За іншою легендою цей сорт чаю вперше знайшов під скелею Гуаньинь в місті Сіпін вчений з Стародавнього Китаю Ван. Ще один знаменитий сорт улуна, Хуан Цзінь Гуй або Золота Кориця, отримав своє поширення в 19 столітті завдяки селянину, нашедшему на гірському хребті красиве жовте деревце, яке він пересадив ближче до будинку і дбайливо доглядав за ним. Одного разу, зібравши кілька листів і заваривши з них чай, селян захопився приготовленому напою і дав йому назву Золота Кориця.

Велику популярність улун придбав не тільки завдяки чудовим смаковим і ароматичним характеристикам, а й за свої корисні властивості. Регулярний прийом такого чаю сприяє попередженню старіння, поліпшенню травлення, зниженню артеріального тиску, підвищенню імунітету і поліпшенню серцевої діяльності. До його складу входить більше 400 корисних для організму нутрієнтів, серед яких: кофеїн, L-теанин, сполуки поліфенолу, вітаміни групи B, С, D, Е, К, магній, кальцій, йод, залізо, фосфор і т.д.

В залежності від ступеня ферментації процес заварювання улуна буде різнитися. Так, для менш ферментованих сортів підійде вода з температурою 60 ° -80 ° (час заварювання - 3 хвилини), а більш ферментованим буде потрібно трохи більше часу для заварювання і температура повинна досягати 90 °. Чайники з ісинської глини найкраще підійдуть для цих цілей, т.к. їх товсті стінки створять найбільш оптимальні умови для повного розкриття смаку і аромату чаю. Для приготування чаю необхідно засипати одну третину чайника чайним листям, а частину, що залишилася залити водою. В середньому різні сорти улуна витримують до 7 заварювань.