Як розвинути витривалість. Як розвинути в собі спортсмена.

Витривалість - вельми корисна якість не тільки для спортсменів, як професіоналів, так і аматорів, а й для тих, чий спосіб життя далекий від спорту з об'єктивних чи суб'єктивних причин. Витривалість потрібна нам для того, щоб підвищити м'язовий тонус організму і підвищити імунітет. Більш того, добре розвинена витривалість допомагає швидше логічно думати, що буде вельми корисно працівникам розумової праці.
Інструкція
1
Займайтеся бігом на дальні дистанції. Виділіть до півгодини часу або вранці, або ввечері і виберіть шлях пробіжки. Починати краще всього з одного кілометра, поступово збільшуючи трасу на двісті метрів. Взимку можна займатися лижами - в цьому випадку стартувати необхідно з п'яти кілометрів.
2
Запишіться в басейн. Плавання дуже добре розвиває витривалість, адже під час знаходження у воді тіло людини весь час відчуває навантаження на групи м'язів, щоб залишитися на плаву. Додайте до цього запливи на довгі дистанції і ви отримаєте універсальний рецепт розвитку дихальної системи і витривалості в цілому.
3
Купіть абонемент в найближчий фітнес-клуб. Заняття фітнесом поєднують в собі різні види аеробного навантаження на всі м'язи тіла, що допомагає залишатися у формі, розвивати зв'язки, м'язи, дихальну систему і витривалість. Навантаженню піддаються всі м'язи тіла, що призводить не тільки до підвищення тонусу, але і до спалювання зайвих жирових відкладень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zwTF_DM9f3g
Корисна порада
Для того, щоб розвинути витривалість, також корисно періодично займатися видами спорту, в яких організм піддається середньому навантаженні протягом довгого проміжку часу - баскетбол, футбол, теніс і тому подібні види спорту.