Як рано встати вранці: знання мудреців.

Питання сну - один з найбільш гострих для міських жителів. На щастя, завдяки знанням буддистів перехід на здоровий спосіб життя можна вчинити без особливих труднощів.
Інструкція
1
Комп'ютер і телевізійні передачі навантажують вас великою кількістю інформації, яка потім крутиться у вашій голові, не даючи заснути. Особливо це стосується комп'ютерних ігор, де мозок змушений проявляти підвищену активність. Вимикайте комп'ютер і телевізор за годину до сну і ви побачите, наскільки легко і швидко можна засипати.
2
Якщо ви пізно лягаєте спати, але рано встаєте - ви наносите шкоду своєму організму. Людина повинна спати 7-8 годин, в іншому випадку у нього буде з'являтися апатія, слабкість, дратівливість, а також деякі захворювання. Ідеальний час для сну - з 22:00 до 6:00. Спробуйте лягати і вставати в цей час хоча б 1 місяць. За цей час ваш організм повністю звикне до нового біоритму і ви відчуєте себе прекрасно!
3
Для здорового міцного сну вам необхідні фізичні навантаження. При сидячому способі життя ваша енергія накопичується в організмі і, не знаходячи виходу, заважає вам заснути. Людина повинна витрачати на спорт по 2 години на день: 1:00 вранці і 1 годину після обіду. Вранці можна займатися гімнастикою, йогою або бігом, а вечірній час присвятити силовим вправам.
4
Дивно, але люди, які нічого не їдять на ніч, вранці почуваються набагато більш бадьорими. І це природно, адже організму не доводиться витрачати енергію на перетравлення їжі. Відмовтеся від прийняття їжі за 2-3 години до сну. В крайньому випадку можете з'їсти яблуко. Також в цей час необхідно виключити підбадьорливі напої - кава і чай.
5
Складіть список справ на завтрашній день. Цим нескладним дією ви звільните свій мозок від безлічі дрібних проблем. "Офіційно" відкладаючи справи на завтра, ви розслабляєте свій розум, що в підсумку призведе до більш міцному і безтурботному сну.
6
Мелодія на будильнику повинна бути радісною, яка будить, але не агресивною. Сам будильник краще ставити кудись подалі, щоб для його відключення потрібно було встати.
7
Читання книг - давно відомий спосіб швидкого засипання. Бажано вибирати не наукові праці відомих поетів і письменників.
8
Кращий спосіб змусити себе рано встати - придумати якийсь мотиватор, ранковий ритуал. Це може бути кава з улюбленими печеньки або приготований ввечері свіжовичавлений яблучний сок.Прідумайте для себе приємний ранковий ритуал, вставати стане набагато простіше!
9
Яскраве світло запобігає вироблення мелатоніну в мозку - гормону, що відповідає за сон. Також світло стимулює роботу вашого мозку: чим його більше, тим більше знадобиться часу, щоб задрімати.
10
Побільше розслабляйтеся перед сном. Прийміть гарячу ванну з ароматичними маслами, попросіть вашу другу половинку зробити вам масаж. Також можна зайнятися йогою, в якій є безліч "усипляючих" вправ.