Як провести останній місяць літа ?

Дві третини кращої пори року позаду, а ви ще не влаштували велику літню вечірку? На порозі серпень, більше відкладати нікуди! Рецепт вдалої вечірки простий: хороша ідея плюс правильні гості, в сумі дають веселощі і відмінний настрій.
Інструкція
1
ПікнікКуда піти: в найближчий парк або сквер.Кого покликати: велику компанію однокласників, друзів, родичів. Можна навіть запропонувати захопити ним своїх друзів, з якими ви поки ще не знайомі - чим більше народу, тим веселіше! Що робити: грати в бадмінтон, крокодила, настільні ігри, пускати повітряні кулі та мильні бульбашки, їсти бутерброди, базікати і насолоджуватися влітку. Деталі: захопіть із собою плед або палатку - в серпні ночі стають холоднішими, і сидіти на постигла землі не дуже корисно. Ще візьміть спрей від комарів.
2
Пляжний вечерінкаКуда піти: на найбільший міський пляж.Кого покликати: кращих друзей.Что робити: грати в волейбол, гортати книги, журнали, пити лимонад, загорать.Деталі: на час забудьте свої заморочки на тему фігури в купальнику . Ви для того і відпочиваєте в компанії ваших кращих друзів, щоб розслабитися.
3
Кулінарний поедінокКуда піти: на кухню до пліте.Кого покликати: двох-трьох перевірених друзей.Что робити: разом готувати щось таке, що ви любите і готові їсти в необмеженій кількості. Або навпаки, що ні разу не їли, але мрієте попробовать.Деталі: не забудьте запросити на дегустацію сім'ю. Так, і ще не забудьте потім помити посуд!
4
У село до бабушкеКуда піти: на найближчу остановку.Кого покликати: людини, якій ви абсолютно доверяете.Что робити: відвідати родичів в селі, влаштувати невелику подорож, познімати місцеві визначні пам'ятки і погуляти на свіжому воздухе.Деталі: не забудьте взяти з собою фотоапарат і рюкзак з необхідними речами.
5
КіномарафонКуда піти: в магазин з дисками, де продавець зуміє порадити головні фільми лета.Кого покликати: кращих друзів, родственніков.Что робити: зручно розташуватися в залі перед телевізором і разом подивитися два-три фільми, які все навколо бачили і обговорюють, а ви ще нет.Деталі: запасіться попкорном, роздайте напої, вимкніть телефони.