Як легко досягати поставлених цілей.

Людина прагнути ставити перед собою цілі і досягати їх. Якщо з першим немає проблем, то друге деколи виявляється дуже важким. Але цей процес можна зробити набагато легше та приємніше, якщо знати кілька секретів.
Вам знадобиться
  • Бажання, терпіння, самодисципліна
Інструкція
1
Довіряйте своєму світу. Зрозумійте, що ви - частина Всесвіту і не довіряти їй немає жодних підстав, адже вона - це ви. Тому відкиньте страхи і тривоги. Згадайте: гаманець вкрадуть у того, хто боїться цього. Світ навколо - ваш друг, який завжди готовий дати бажане.
2
Чи не терзайте мир одним і тим же запитом по 100 разів на день. Адже кожного разу прохання дається в дещо іншому стані: злості, розчарування чи радості. І від цієї події повинні перебудовуватися по-новому. Тому, щоб швидше досягти мети, згадуйте про неї кілька разів на день, коли ви відчуваєте щастя. Перемикайтеся на щось цікаве. Це може бути книга, фільм, зустріч з друзями або заняття, яке вам приносить радість. Намагайтеся отримувати задоволення від справжнього.
3
Зрозумійте, що нічого страшного не трапиться, якщо ви не досягнете мети. Заспокойтеся на цей рахунок. Це прибере страх. І обов'язково живіть так, як ніби бажання здійснилося. Спробуйте відчути як це, коли вже маєте бажане. Ці відчуття відгукнуться в вашому тілі в районі сонячного сплетіння. Цей прийом важливий тим, що світ перебудується під ваші відчуття, щоб довести вам, що ви праві.
Корисна порада
Відомі прийоми у вигляді аффирмаций і візуалізації не завжди потрібно використовувати. Найголовніше - носити в душі тепле відчуття від того, що бажане у вас є.