ТОП-3 способи поліпшити продуктивність комп'ютера.

Комп'ютер може гальмувати не тільки через слабкий заліза. У більшості випадків істотно поліпшити продуктивність комп'ютера можна завдяки трьом простим діям.
Інструкція
1
Відключаємо візуальне оформлення. Натискаємо правою кнопкою на "Мій комп'ютер", переходимо в "Властивості" - "Додаткові параметри системи" (для Windows 7) - "Параметри" - "Швидкодія". Вибираємо пункт "Забезпечити максимальну швидкодію" .Цей крок відключить частину красивих ефектів операційної системи, наприклад красиві тіні у файлів і папок, контур файлів при їх перенесення в іншу папку і т.д.
2
Деякі програми, які ви використовуєте досить рідко, залишаються в автозавантаження і автоматично запускаються при включенні комп'ютера. Комп'ютер витрачає свої ресурси на програми, які вам в даний момент не потрібні. Це може бути Skype, ICQ, програма конфігурації монітора і т.д.Для відключення непотрібних вам програм з автозавантаження натисніть "Пуск" - "Виконати" (якщо у вас Windows 7 - натисніть "Пуск" і клацніть на вікно пошуку), потім введіть msconfig і натисніть "Ок". У вікні перейдіть у вкладку "Автозавантаження" і відключіть всі програми, крім дійсно необхідних, наприклад, антивіруса.
3
З часом на комп'ютері скупчується купа непотрібних даних на зразок логів операційної системи, старих файлів від віддалених програм і іншого хлама.Удаліть все це сміття можна за допомогою популярної програми CCleaner. З її допомогою також можна відключити зайві програми з автозавантаження.