Як робити малюнки на нігтях. Як зробити френч на білих типсах.

Поети оспівують красу жіночих рук у своїх творах, художники відображають на полотнах. Сучасна мода і технології дозволили милим дамам прикрасити пальчики не тільки кільцями - акуратний манікюр та розпис нігтів здатний перетворити руки власниці на витвір мистецтва і привернути підвищену увагу. Для того, щоб зробити ефектний манікюр, зовсім не треба відвідувати щоразу салон краси. Це під силу будь-якій дівчині, головне - захотіти.
Вам знадобиться
  • Зубочістка, тонка паличка або тонкі кисті
  • Лаки для нігтів або акрилові фарби
  • Ацетон
Інструкція
1
Вирішіть, який малюнок ви хочете зробити на нігтях . Переконайтеся, що поверхня нігтя гладка. Основний колір лаку нанесіть в два шари, даючи щораз лаку висохнути.
2
Рівномірне покриття пензлики лаком забезпечить гарну якість роспісі.Нанесіте малюнок на нігті. Помилки можна поправляти зубочисткою, змоченою в рідині для зняття лаку.
3
Контур малюнка потрібно малювати найтоншою пензликом. Після того, як він висохне, можна заповнити акуратно лаком іншого кольору.
4
Малювати точками можна за допомогою скріпки. Її потрібно занурювати в лак і робити кілька точок. Таким чином, домагаються поступового зменшення розміру точок в малюнку.
5
Для того щоб приклеїти наклейку або страз на ніготь обов'язково скористайтеся пінцетом. Нанесіть на ніготь спеціальний клей для нігтів і помістіть наклейку (страз) на ніготь і почекайте, поки клей висохне. Нанесіть поверх декоративних елементів шар прозорого лаку.
6
Для того щоб прикрасити манікюр блискітками можна скористатися вже готовими лаками, до складу яких входять блискітки. А можна нанести клей на зони малюнка, які ви хочете декорувати, і посипати їх блискітками. Струсіть зайві. Зачекайте, поки клей висохне, покрийте прозорим лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QD4L_yh1WB0
Корисна порада
Наносите новий шар лаку, упевнившись, що попередній вже висох.Не намагайтеся відразу наносити складні рісункі.Не перевантажуйте нігті великою кількістю картінок.Еслі хочете зробити складний манікюр, скористайтеся набором спеціальних наклеек.Поверх вже завершеною картинки наносите лак-закріплювач .Для того щоб повсякденні домашні клопоти не "з'їли» ваш манікюр, надягайте господарські перчаткі.Раз в чотири дні знімайте верхній шар лаку закріплювача і оновлюйте малюнки.