Поради професіоналів: Як зробити знімок екрана.

У багатьох користувачів іноді виникає необхідність "показати" кому-небудь знімок свого екрану. Зробити це можна всього в декілька простих дій.
Інструкція
1
Підготовляємо робочий стіл. Якщо ви хочете приховати від одержувача будь-які файли або програми, що лежать на робочому столі, перемістіть їх в окрему папку.
2
Натисніть на клавіатурі клавішу PrintScreen (PrtSc). Зазвичай кнопка знаходиться десь в правому верхньому куті, праворуч від кнопки F12, над стрілками. Після натискання знімок екрана збережеться в тимчасову пам'ять комп'ютера.
3
Відкриваємо будь-який графічний редактор (Paint, Photoshop і т.д.). Програма Paint встановлена на будь-якому комп'ютері, знайти її можна, зайшовши в "Пуск" - "Програми" (або "Усі програми") - "Стандартні" - "Paint". Також можна натиснути "Пуск" - "Виконати" - ввести "mspaint" - натиснути "Ок".
4
Вставляем знімок екрана в програму. Це можна зробити натисканням клавіш Ctrl + V, або вибравши меню "Правка" - "Вставити". Тепер ви можете додати кілька написів або покажчиків на ваш знімок.
5
Зберігаємо підсумкове зображення. Натисніть "Файл" - "Зберегти як" і збережіть файл на робочому столі. Готово! Тепер ви можете відправити зображення на E-mail або зберегти на комп'ютері.