Як захистити свій будинок від урагану.

Ураган - одне з найбільш небезпечних природних явищ. Воно відбувається у всьому світі і може легко завдати серйозної шкоди незахищеному дому. Існує кілька запобіжних заходів, які може вжити будь-який, щоб захистити свій будинок від цієї загрози. Про деякі з них потрібно подбати задовго до початку сезону ураганів, в той час як інші заходи можуть бути вжиті й після його завершення.
Вам знадобиться
  • Сходи, інструменти для обрізки дерев, вимірювальна стрічка, перо, папір, спеціальні жалюзі, фанера, кріпильний інструмент, дриль, чорний маркер, ударостійкі дверей для гаража
Інструкція
1
Захистіть свій будинок від падіння гілок і деревьев.Внімательно огляньте всі дерева, оточуючі будинок. Ображати все засохлі гілки, або все дерево цілком.
2
Зміцніть вікна та двері дома.Откритие вікна та двері під час урагану можуть призвести до значного збільшення збитку від стихійних лих, а також здатні загрожувати самій структурі будівлі. Ви можете придбати спеціально розроблені ураганні жалюзі для вікон і дверей у вашому будинку, або виготовити їх самостійно з товстого листа фанери. Зніміть точні розміри з кожного віконного і дверного отвору, вирізавши необхідну кількість фанерних панелей. Використовуйте чорний маркер для нанесення розмірів. За допомогою дриля встановіть панелі на місце їх призначення. Зніміть панелі. Тримайте їх у легко доступному місці, щоб можна було встановити їх на місце якомога швидше.
3
Захист гаража.Еслі гаражні двері, або ворота були встановлені вам спеціалізованою фірмою, ознайомтеся з паспортом, перелагал до них. У паспорті обов'язково повинні бути вказані сила вітру і рейтинг тиску. Якщо двері не відповідає місцевим вимогам, замініть її.
4
Приберіть всі незакріплені предмети навколо свого будинку.Це процедуру необхідно провести відразу після того, як ви почуєте про штормове попередження. Приберіть басейн, вазони, урни, іграшки тощо.