Який секрет об'ємних волосся ?

Ви володарка тонкого волосся, позбавлених обсягу? Не турбуйтеся. Кілька простих порад вирішать вашу проблему.
ПріческаЕслі Ваше волосся від природи досить тонкі, не варто носити довге волосся, бо довге волосся до пояса не будуть виглядати привабливо. Носіть коротку стрижку, набагато легше додати обсягу коротким волоссям. Стрижку повинен робити досвідчений перукар.

Шампуні і кондіціонериПравільний вибір продуктів стане вашим союзником у боротьбі за обсяг. Шампуні і кондиціонери не тільки додадуть обсягу волоссю, але також піднімуть їх біля основи, зроблять їх товщі. Продукти, які додають обсяг, як правило, багатоцільові - вони не тільки піднімають волосся, але і відновлюють їх, роблячи еластичними і блискучими.

СтайлінгВремя отримати обсяг. У вологе волосся втирайте піну, краще нанесіть піну на гребінь з широкими зубчиками і ретельно розчешіть волосся. На прилавках представлені також і спреї для волосся, що додають об'єм, які наносяться як на корені, так і на всю довжину волосся. Сушіть волосся вниз головою, а в кінці сушіння використовуйте холодний потік повітря (з вентилятора), щоб закрити кутикули волосся.