Як правильно харчуватися: знання мудреців.

Все більше людей починає переходити на здоровий спосіб життя. Одним з головних аспектів ЗСЖ є правильне харчування.
Інструкція
1
Правильне харчування має бути здоровим. Відмовтеся від шкідливих продуктів на зразок чіпсів, газованої води і шоколаду. Харчуйтеся в основному їжею, вирощеної у вашому місті, не відмовляючись і від заморських фруктів.
2
По можливості їжте тільки свіжу їжу, приготовлену не більше години тому. Також велике значення має смак - не змушуйте себе є те, що не лізе в горло, ваш організм сам підкаже найбільш сприятливу їжу.
3
Намагайтеся не їсти, якщо ви не голодні. Голод виникає тільки тоді, коли попередня їжа повністю засвоїла. Постійно захаращуючи шлунок новою їжею, ви не даєте старої як слід перетравитися.
4
Не варто поспішати під час обіду. Ретельно пережовуйте їжу, змочуйте її великою кількістю слини, щоб шлунку не довелося довго її перетравлювати.
5
За один раз приймати не більше їжі, ніж може вміститися в двох ваших долонях. Це старе буддистська правило дає відмінний ефект.
6
Якщо ви роздратовані, в депресії або сильному неспокої, прийом їжі краще відкласти - в цей час травна система сильно сповільнюється, що може негативно позначитися на стані вашого здоров'я.
7
Не варто вживати дуже гарячу або холодну їжу. Краще почекайте, поки вона зігріється або охолоне.
8
Не варто пити воду під час їжі, краще зробити це за 10-15 хвилин до прийому їжі. Після їжі не слід пити воду протягом хоча б 1 години.