Як закачати книги на iPad.

Планшет iPad - дуже зручне і просте у використанні пристрій. Крім безлічі стандартних функцій з його допомогою можна навіть читати книги.
Інструкція
1
Скачайте будь-який додаток, що дозволяє читати книги. Зробити це можна через iTunes на вашому комп'ютері, або безпосередньо з планшета через програму "App Store". Там ви можете знайти безліч як платних, так і безкоштовних додатків. Одна з найбільш відомих "читалок" - PDF Reader. У безкоштовної версії в ній можна зберігати одночасно до 10 книг, що вас напевно влаштує.
2
Тепер знайдіть книгу в електронному форматі. Зробити це ви можете в інтернеті, зробивши запит на зразок "Злочин і кара pdf". Або можна пошукати книгу на будь-якому торрент-трекері, наприклад rutracker.org.
3
Заходимо в завантажену вами програму і шукаємо менеджер закачувань. Він може називатися по-різному: "Download", "Download Manager" або просто "Wi-Fi". Тут вам потрібно активувати Wi-Fi підключення, хоча сам Wi-Fi вам не знадобиться - достатньо просто підключити iPad до комп'ютера через USB. Програма покаже IP-адресу, який вам потрібно ввести в адресний рядок браузера, наприклад "http://192.168.1.3:8080".
4
Перейшовши по посиланню, ви потрапите в простенький менеджер закачувань. Тут все просто: спочатку обираєте файл, потім натискаєте кнопку "Submit". Але врахуйте - назва книги має бути англійською мовою без пробілів, наприклад "prestuplenie-i-nakazanie", інакше з'єднання автоматично розірветься. Якщо ви назвали книгу правильно, а програма все-одно вилітає - спробуйте зробити назва коротше.