Як друкувати наосліп.

Існує безліч програм, що дозволяють освоїти метод сліпий друку. Всі вони базуються на однакових принципах. Різниця лише у вправах і способах мотивації користувача на освоєння сліпий друку.
Інструкція
1
Знайдіть зручне положення для рук. Руки повинні нависати над клавіатурою. Чотири пальці лівої руки над буквами: ф, и, в, а. Чотири пальці правої руки над буквами: о, л, д, ж. Великі пальці обох рук знаходяться над пропуском. Для того, щоб можна було наосліп правильно розташувати руки на клавіатурі, на літери а і про нанесені спеціальні виступаючі рісочкі.
2
Задіюйте всі пальці при друку, зазвичай труднощі трапляються при використанні мізинців, але треба просто звикнути до рухів. Роздрукуйте для себе на листок схему розкладки клавіатури, краще якщо клавіші на ній будуть відзначені різними кольорами залежно від того, яким пальцем слід натискати ту чи іншу клавішу. Повісьте цю схему біля монітора і поглядайте на неї при виникають труднощі.
3
Виконуйте вправи, які пропонує вам програма з навчання. Зазвичай спочатку йдуть вправи на основний середній ряд клавіш, поступово втягуються все більш віддалені від центру літери. Ці вправи можна повторювати для розвитку проблемних м'язів пальців і підвищення швидкості друку.
4
З тих пір, як ви почали процес навчання сліпий друку, не дивіться на клавіатуру не тільки, коли виконуєте вправи, але і при повсякденних справах: спілкуванні в інтернеті, написанні листів, наборі інших текстів. Спочатку процес набору стане важким і повільним, але поступово ви вивчите розташування букв на клавіатурі, потім натренуєте пальці, а потім будете нарощувати швидкість набору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-eDZQu_b1dI
Корисна порада
Радикальним, але не залишає вибору і приводу для регресу, способом навчання є придбання клавіатури без нанесеного на клавішах російського алфавіту. Власники комп'ютерів МАC з клавіатурою без російських букв зазначають, що їм вдалося за пару тижнів навчитися досить швидко набирати текст наосліп.
Щодня практично кожен з нас користується пакетами з нанесеними на них зображеннями. Найчастіше вони містять коротку інформацію про компанію, товари або якісь знижки. Друк на пакетах є найефективнішим і водночас найдешевшим видом реклами, який ідеально підходить для кожної сфери діяльності. А пов'язано це з тим, що пакети з логотипами не вимагають найму розповсюджувачів реклами і промоутерів, так як їх функції безкоштовно виконують самі звичайні покупці.
Вам знадобиться
  • - флексограмма;
  • - фарба на водній або спиртовій основі;
  • - трафарет.
Інструкція
1
Друк зображення на пакетах здійснюється за допомогою методу флексографии, завдяки якому стало можливим випускати великі тиражі продукції за порівняно низькою ціною. Більш того, флексография дозволяє виготовляти печатку, яка абсолютно безпечна як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища, за рахунок застосування фарб на водній або спиртовій основі.
2
Перш ніж почати друк створюється спеціальна флексографическая форма, що представляє собою гнучкий полімер. На нього надалі переноситься вибране зображення. Робиться це шляхом хімічного травлення і лазерного гравірування.
3
Для кожного кольору зображення проводиться окрема форма. Ширина і довжина її залежить від розмірів завдається зображення. Одна форма здатна витримати прокатку одного тиражу на 700 тисяч пакетів або п'ять повторних тиражів. Це дозволяє не виготовляти флексограмму при повторних замовленнях.
4
Для випуску невеликого тиражу використовується метод шовкографії, що дозволяє виготовляти печатку від 50 примірників. При цьому необхідність створювати флексографічну форму, яка до того ж дуже дорога, відпадає. Завдяки шовкографії досягається висока передача кольору.
5
Для нанесення друку в цьому випадку використовуються спеціальні трафарети, які вимагають підготовки перед початком роботи. Трафарет являє собою сітку. Саме через неї фарба наноситься на поверхню пакету.
6
Для початку запускається процес кольороподілу зображення, що дозволяє диференціювати вихідну картинку на кольору. І тільки після цього виготовляється трафарет-сітка. Для кожного кольору повинен бути окремий трафарет. Далі процес створення друку здійснюється на експонуються пристрої.
Корисна порада
Потрібно пам'ятати, що на кінцевій вартості друку всього тиражу може відбитися створення індивідуальної форми пакета.