Як повернути таблицю.

Таблиці створюються не тільки в Excel, але і в Word. Зазвичай на користь другого варіанту доводиться робити такий вибір, якщо в документі багато тексту і одна-дві невеликі таблиці. Зіткнувшись з ситуацією повороту таблиці, можна довго безрезультатно промучився. А можна, скориставшись даною інструкцією, без праці домогтися бажаного результату.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Microsoft Word, Microsoft Excel.
Інструкція
1
Відкрийте програму Word. Створіть на сторінці таблицю (Таблиця - Намалювати таблицю ). Виділіть таблицю (при виділенні всі осередки повинні заліться чорним кольором). Скопіюйте виділене (натисніть ctrl + с). Тепер таблиця знаходиться в буфері обміну.
2
Відкрийте програму Excel. Виділіть будь-яку клітинку та натисніть праву кнопку миші. Клацніть пункт «Спеціальна вставка». У новому вікні поставте галочку біля слова «транспонувати». Підтвердіть, натиснувши «Ок». Тепер ваша таблиця перевернута в Excel.
3
Для того, щоб повернути таблицю в Word, виділіть комірки з таблицею, натисніть клавіші одночасно ctrl + c. Перейдіть в документ Word, встановіть курсор в тому місці, де хочете бачити нову перевернуту таблицю . Натисніть одночасно клавіші ctrl + v. Таблиця вставлена.