Як міняти підгузник дитині. Як діти змінює дитині підгузник.

Здавалося б, нічого складного - надіти дитині підгузник. Однак на практиці багато новоявлені батьки, бабусі і дідусі утрудняються виконати цю нехитру процедуру: памперс постійно збивається і ніяк не хоче вдягатися на малюка. Щоб легко освоїти техніку зміни підгузника, дотримуйтесь наступних рекомендацій.
Інструкція
1
В середньому підгузник потрібно міняти кожні 2,5 - 3 години і обов'язково після того, як карапуз сходив «по-великому». При необхідності перед тим, як одягти памперс, шкіру дитини змастіть спеціальним захисним кремом. Розкрийте памперс і покладіть на пеленальний стіл прямо перед собою. Потім однією рукою обхопіть гомілки дитини і підійміть його ноги разом з попою, підкладаючи іншою рукою розкритий підгузник під спину.
2
Акуратно просуньте верхній край памперса під сідниці малюка до лінії талії. Після чого просмикніть середню частину підгузника між ніжками крихти, а нижню натягніть на його живіт. Нижній край памперса повинен знаходитися на рівні коліна, якщо він розташований вище, значить, підгузник дитині замалий.
3
Тепер відтягніть бічні вставки, що лежать на столі, вбік. Верхню частину підгузника розгладьте по тілу дитини під бічні кишеньки. Щільно з'єднайте бічні частини за допомогою липучки.
4
Тепер перевірте, чи не занадто туго затягнутий підгузник на животі крихти. У нормі між памперсом і животом дитини повинен вільно влазити вказівний палець. Якщо ця умова не виконана, трохи ослабте підгузник.