ТОП-10 корисних фішок iPhone.

iPhone - один з найпопулярніших смартфонів у світі. Однак багато його власники і не здогадуються, якими корисними фішками Apple наділила свій гаджет.
Інструкція
1
Багато користувачів ламають голову над тим, чому в віртуальній клавіатурі відсутній клавіша Caps Lock. Насправді для друкування великими буквами достатньо двічі натиснути Shift.
2
Також не всі користувачі знають про те, як надрукувати букву "Е" або деякі спец. символи. Для цього потрібно потримати в натиснутому вигляді відповідну клавішу.
3
В налаштуваннях клавіатури по-замовчуванням включена опція "Швидка клавіша«. »". Якщо ви її не відключати, то при натисканні двох прогалин ви отримаєте точку і пробіл, а наступна буква буде заголовної.
4
Хочете змінити пісню без розблокування iPhone? Просто натисніть 2 рази кнопку "Додому" і на екрані з'явиться меню управління музикою.
5
Як зробити скріншот екрану? Натисніть одночасно клавішу "Додому" і клавішу виключення. Знімок збережеться в фотографіях.
6
Якщо у вас iPhone 5 або 4S з IOS версії 6 або вище, ви можете робити панорамні знімки. Для цього зайдіть в додаток "Фото" і активуйте панорамне фото в настройках.После активації ви зможете робити величезні панорамні фото, просто рухаючи телефон в сторону.
7
Натиснувши два рази кнопку "Додому", ви побачите всі програми, що працюють у фоновому режимі.
8
Часто заходите на один і той же сайт? Додайте посилання на нього в головне меню. Для цього заходимо в сафарі, переходимо на потрібну сторінку, натискаємо "+" і вибираємо меню "Додати в« Додому »".
9
Подобається слухати музику перед сном? Увімкніть музику, потім зайдіть в "Таймер" і вкажіть час, через який музика повинна бути відключена.
10
Чи не хочете довго перемотувати текст, щоб повернутися до початку? Просто натисніть на верхню лінію і через пару миттєвостей ви переміститеся в початок документа.