Як наносити гель. Який гель використовувати для укладки.

В повсякденному житті досить поширено використання різних засобів для укладки волосся: лаки, стайлінг, мус, гелі. Великою популярністю як у чоловіків, так і у жінок, користуються - гелі для волосся. Вони прості у використанні і з їх допомогою можна урізноманітнити зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • - гель для волосся
  • - фантазія
Інструкція
1
Визначтеся з вибором. По-перше, гель розділяється по ступеню стійкості. По-друге, завдяки різним добавкам, можна створити ефект вологих волосся або надати зачісці блиску. Також, зверніть увагу на фірму виробника, деякі гелі обважнівши ваше волосся, що помітно зіпсує зачіску.
2
Помийте волосся, зволоживши їх бальзамом або кондиціонером. Гель наносять на чисті, добре просушені волосся.
3
Правило використання. Візьміть невелику кількість гелю на долоню і розітріть. Починайте нанесення від коріння волосся до кінчиків, рівномірно розподіляючи його по волоссю.
4
Створення зачіски. Після нанесення гелю на волосся у вас є час для додання їм форми (зачіски). Довге волосся можна підкрутити на бігуді і потримати 5-10 хвилин. Цього часу буде досить, для того, щоб гель підсох і сформував локони. Експериментувати з укладками довгого волосся можна нескінченно, було б бажання! Коротке волосся так само укладають за допомогою гелю. Нанесіть його тільки на кінчики волосся і вони будуть виглядати більш доглянутими і слухняними.
Зверніть увагу
Не наносіть велика кількість гелю на волосся, щоб не створювати ефект забруднених волосся.
Гель здатний не тільки зафіксувати зачіску, а й надати їй обсяг, нову форму, «мокрий» ефект і інші елементи краси. Наносити гель на волосся можна різними способами залежно від густоти волосся, їх довжини і вашого настрою.
Інструкція
1
Якщо у вас тонкі сухі волосся короткої довжини, вам пощастило: волосся такого типу дуже слухняні, тому з ними можна робити безліч різних речей. Візьміть на долоню невелика кількість гелю, розітріть його між пальцями і вз'ерошьте волосся. Потім підніміть нагору і висушіть феном, зафіксувавши в такому положенні. Тільки не наносите занадто багато гелю, інакше він стане помітним, а волосся при цьому будуть виглядати жирними.
2
Для тонкого волосся середньої довжини прекрасно підійдуть виділені пасма. Розітріть трохи гелю в долонях, потім помасажуйте руками голову. Намагайтеся робити це так, щоб гель не потрапляв на корені волосся. Після додання зачісці форми візьміть двома пальцями окрему пасмо і змастіть гелем по всій довжині. Таким чином ви можете виділити стільки прядок, скільки забажаєте. Не забудьте дати зачісці висохнути.
3
Якщо у вас довгі тонкі волосся, то зберіть їх в хвіст. Потім візьміть трохи гелю, нанесіть на окремі пасма, як описано в попередньому пункті, і накрутіть за допомогою плойки, залишивши частину волосся прямими. Гель НЕ обважнівши тонкі волосся, подібно пінці або мусу, в результаті, вони будуть виглядати природно.
4
Якщо у вас густа коротка шевелюра, то можна створити ефект мокрого волосся. Для цього використовуйте гель сильної фіксації, завдавши його на долоню або гребінець і розподіливши по всій довжині. При цьому можна надати волоссю певну форму, наприклад, підняти нагору. Потім виділіть кінчики.
5
Для густого волосся середньої довжини підійде укладання в стилі «унісекс». Спочатку нанесіть на волосся віск, а потім трохи гелю, пальцями розчешіть шевелюру від чола назад і дайте їй висохнути. Цей варіант краще використовувати як вечірній, оскільки, при штучному освітленні буде помітно, як волосся сяють.
6
Якщо у вас довгі густі волосся, то краще наносити гель виключно на прикореневу частину, це додасть їм пишну форму.