Поради професіоналів: Як правильно зберігати дані на комп'ютері.

Хаос на жорсткому диску - одна з головних проблем сучасних користувачів. На жаль, знання про те, як правильно зберігати дані на комп'ютері, мають тільки професійні IT-фахівці. Адже все досить просто.
Інструкція
1
На будь-якому комп'ютері повинні бути присутніми як мінімум два логічних диска («C» і «D»). На перший повинна бути встановлена операційна система («C: \ Windows»), а на другому повинні розташовуватися персональні дані пользователя.Всё просто. Якщо всі важливі дані зберігаються на диску «D», то при збої операційної системи (наприклад, після вірусної активності) диск «C» можна буде видалити, створити заново і встановити нову операційну систему. А диск «D» з усіма даними навіть чіпати не потрібно, всі дані залишаються на месте.Еслі ж у вас тільки один диск «C», при зараженні комп'ютера доведеться підключати диск до іншого комп'ютера, очищати від вірусів, зберігати всі потрібні дані на знімний носій і тільки потім вже встановлювати нову операційну сістему.Отдельно зазначу, що 1 жорсткий диск можна розділити на будь-яку кількість логічних, тому нічого купувати додатково не потрібно - поділ дисків абсолютно безкоштовно і відбувається всього за 10-15 секунд.
2
Дані, збережені на другому диску, повинні мати чітку логічну структуру. Простіше кажучи, потрібно розділити всі дані на категорії (папки). Наприклад, стандартна структура даних буде виглядати так: «Програми», «Завантаження», «Робота», «Навчання», «Приватне» Кожну папку можна розділяти ще на кілька папок. Наприклад, «Приватне» можна розділити на «Музика», «Фото», «Відео» і т.д. Папку «Фото» можна розділити по роках (2009, 2010, 2011 і т.д.). А в папці «2009» можна створити окрему папку для кожної події, наприклад «Літній відпочинок» або «Корпоратив в новому відділі». Як бачите, виходить глибока, але чітка і проста для орієнтації структура даних.
3
Звичайно, було б нерозумно кожен раз проходити через всю ієрархію папок до файлів, з якими вам потрібно часто працювати. Для цього існують ярлики. Додайте на робочий стіл ярлики найважливіших папок і ви будете мати швидкий доступ до всіх важливих файлів з робочого столу. А самі файли будуть зберігатися не на робочому столі, а на диску «D», як і повинно бить.Желательно не зберігати ніяких даних на робочому столі комп'ютера, оскільки робочий стіл - це ж теж папка, що розташована на диску «C» («C : \ Users \ УчётнаяЗапісь \ Desktop »для Windows 7 або« C: \ Documents and settings \ Users \ УчётнаяЗапісь \ Desktop »для Windows XP).