Як вибрати портативний HDD.

Портативний HDD - дуже зручний пристрій для переносу або зберігання великої кількості даних. Вибрати портативний HDD дуже просто - достатньо знати про те, на які характеристики треба орієнтуватися.
Інструкція
1
Заходимо на сайт будь-якого комп'ютерного інтернет-магазину, переходимо в категорію з портативними HDD і шукаємо фільтр по характеристикам.
2
Вибираємо виробника. Кращим виробником портативних HDD (і жорстких дисків взагалі) зараз по праву вважається компанія Seagate. Другий за популярністю компанією є Transcend. Рекомендую по можливості вибирати портативні диски тільки цих виробників.
3
Вибираємо форм-фактор. Головна відмінність тут не в розмірах, а в способі підключення. Форм-фактор 2.5 "означає, що диск можна просто підключити до USB-порту комп'ютера. 3.5" означає, що диску необхідне живлення від розетки - такий диск не є повною мірою портативним. Зате він може зберігати в 2-4 рази більше даних, а деякі з таких дисків можна підключити до мережі, щоб кілька комп'ютерів могли мати до нього повноцінний доступ.
4
Вибираємо ємність. Не забудьте, що реальний розмір жорсткого диска буде трохи нижче написаного (на ~ 3%), тому вибирайте ємність з запасом.
Корисна порада
1. Портативні HDD з роз'ємом USB 3.0 сумісні з портами USB 2.0.2. Якщо вам потрібен місткий HDD, але місця на робочому столі немає - купіть диск з підключенням по Wi-Fi або LAN.