Як монтувати нагрівальні секції для теплої підлоги.

Плануючи заміну підлогового покриття, потрібно не тільки подумати про те, яким буде новий підлогу, а й про те, що він повинен бути комфортним. Якщо декоративне покриття настелити на бетонну основу, то поверхня вийде холодної і ходити по ній буде не дуже приємно. Рішенням в такому випадку є використання нагрівальних кабелів.
Вам знадобиться
  • - секції зі спеціальним двожильним нагрівальним кабелем; - Датчик температури і додатково захисна гофрована монтажна трубка; - Монтажна стрічка; - Перфоратор, саморізи, шуруповерт; - Теплоізоляція з фольгированним верхнім шаром; - Суміш для наливної підлоги (розчинна цементно-піщана);
Інструкція
1
Починати роботу потрібно з підготовки бетонної основи. Його потрібно очистити від старого покриття, при необхідності вирівняти за допомогою чорновий стяжки, якщо є значні відхилення.
2
Для електричного кабелю в стіні необхідно спорудити вертикальну канавку. Зробити це можна за допомогою перфоратора. Канавка потрібна для терморегулятора, трубки термодатчика і кінців нагрівальної секції.
3
На підлогу настилаємо теплоізоляційне покриття. Щілин і зазорів бути не повинно. На поверхні теплоізоляції закріплюється монтажна стрічка. Для цього знадобляться саморізи і шуруповерт. Стрічку необхідно розміщувати по всьому шляху нагрівального кабелю.
4
На наступному етапі укладаються нагрівальні кабелі і закріплюються на монтажній стрічці. Укладання кабелю передбачена по всій поверхні майбутнього теплого статі за винятком простору під меблями.
5
Далі встановлюється датчик температур і приєднується терморегулятор. Після цього потрібно перевірити електричні з'єднання. Терморегулятор розташовується в стіні, в заздалегідь підготовленому перфоратором отворі з канавкою.
6
Якщо з електричними з'єднаннями все гаразд, а опір заміряні, можна приступати до заливання підлоги з використанням цементно-піщаної стяжки відповідно до інструкції. Після того, як поверхня висохне, можна приступати до укладання підлогового покриття. Найкраще для теплих підлог підходить керамограніт, керамічна плитка та інші різновиди натурального каменю.