Як вибрати недорогий монітор для домашнього комп'ютера.

З розвитком інформаційних технологій техніка стає все більш якісною, а її вартість - все нижче. Зараз навіть за невеликі гроші можна вибрати якісний монітор для домашнього комп'ютера.
Інструкція
1
Шукати монітор краще на сайтах комп'ютерних інтернет-магазинів або Яндекс.Маркеті, де є фільтрація товарів за характеристиками.
2
Вибираємо бренд. На даний момент найбільш якісні бюджетні монітори виробляють компанії ASUS, Acer і Dell. Рекомендуємо орієнтуватися тільки на цих виробників.
3
Вибираємо тип матриці. Рекомендуємо вибрати TN матрицю, оскільки інші типи матриць (VA, IPS і PLS) в бюджетних моніторах мають безліч недоліків, наприклад зміна кольору при зміні кута огляду, посередня передача тіньових ефектів, "засвет" кутів і т.д.
4
Вибираємо діагональ. Рекомендуємо вибирати монітор з діагоналлю від 19 до 22 дюймів, за численними відгуками такі розміри є найбільш комфортними.
5
Вибираємо контрастність. Чим вище цей параметр, тим більше колірних відтінків може відобразити монітор. По можливості вибирайте монітор з максимальною контрастністю.
6
Коли у вас залишиться всього 2-3 кандидата, обов'язково почитайте про них відгуки та огляди. Перед покупкою обов'язково перевірте монітор на наявність дефектів, наприклад битих пікселів.
Корисна порада
Не бійтеся дивитися в бік великих моніторів. Через 2-3 дня ви самі зрозумієте, чому великі монітори користуються величезним попитом. Крім цього, в багатьох великих компаніях монітори з діагоналлю 22-23 дюйма є корпоративним стандартом.