Як з користю відпочити в Єгипті.

Відпочинок на морі - це не тільки драйвинг, басейн і пляж. Це ще й можливість зануритися в культуру іншої країни і сильніше відчути свою рідну країну, перебуваючи далеко від неї.
Інструкція
1
Насамперед, Єгипет - це країна з багатою історією. Ще з уроків історії в школі ми пам'ятаємо зародження Єгипетської цивілізації. Тому почати свою подорож необхідно з відвідування історичних місць, а також екскурсій по визначних пам'ятках Єгипту. Це, насамперед - Каїр, долина Нілу і т.д.
2
Другий крок - це відвідування пляжів Єгипту. А саме, узбережжя Червоного моря. Дивовижні краси моря можна споглядати, відправившись на день на прогулянку на теплоході по морю. Як правило, теплохід зупиняється на достатній глибині для занурення з аквалангом і досвідчені інструктори допоможуть безпечно зануритися під воду. Єдине застереження - повністю виконувати вказівки інструктора.
3
Наступний крок для корисного подорожі по Єгипту - знайомство з населенням. В даному випадку Єгипет пропонує численні вечірки, бари, кафе. Візьміть з собою досвідченого місцевого жителя (за умови того, що ви говорите англійською мовою). Саме місцевого жителя, оскільки тільки так ви зможете відчути відносини між людьми, їх манери і побут. Намагайтеся уявити себе частиною їхнього світу.
4
Спілкуйтесь більше з корінними єгиптянами. Не намагайтеся триматися разом з іншими російськими туристами, навпаки, розмовляйте з людьми іншої культури, намагайтеся дізнатися їхні погляди на очевидні речі, їхнє ставлення до своєї країни, традиціям. Тоді ваша подорож стане не просто можливістю відпочити і погрітися на сонці. Але ви також зможете по-справжньому перезавантажити себе і повернутися на Батьківщину внутрішньо збагаченим людиною.