Як використовувати флеш-диск для резервного копіювання пам'яті.

USB-пристрої за своєю суттю представляють собою носії інформації, такі ж, як зовнішній і внутрішній жорсткі диски. Оперативна пам'ять використовується для тимчасового зберігання даних. Вона вбудована в сам комп'ютер, що забезпечує швидкий доступ до необхідної інформації. Інші носії, в тому числі і флеш-накопичувачі, зберігають дані постійно. Починаючи з Microsoft Windows Vista, в операційній системі міститься функція, іменована ReadyBoost, що дозволяє використовувати пристрої USB, наприклад карти пам'яті Memory stick, як способу розширення пам'яті без необхідності завантажувати комп'ютер.
Вам знадобиться
  • ReadyBoost вимагає наявності флеш-диска USB 2.0 з не менше 1 ГБ вільного дискового простору. Ваш ПК повинен бути оснащений роз'ємом USB 2.0, бажано встановленим на самому комп'ютері, а не підключеним через концентратор.
Інструкція
1
НастройкаДля використання технології ReadyBoost підключіть USB-пристрій до комп'ютера. Функція автозапуску викликає меню з ім'ям диска і список параметрів. Якщо меню не з'являється, ви можете відключити автозапуск і знову включити його. Натисніть на вкладку ReadyBoost в меню. Якщо вам не потрібно використовувати пристрій для інших цілей, окрім як для додаткової пам'яті, виберіть "Прискорити роботу системи, використовуючи ReadyBoost, і натисніть кнопку" OK ".
2
Налаштування параметровНажміте на кнопку "Використовувати цей пристрій". За допомогою повзунка виберіть, скільки місця на пристрої буде використано для розширення пам'яті. В меню вам будуть запропоновані рекомендації налаштувань для кращої продуктивності вашого ПК. Вибір залишається за вами: можете їх прийняти, а можете і поекспериментувати. Натисніть кнопку «ОК».
3
Потім ви можете використовувати повзунок-значок, щоб вибрати, скільки місця на пристрої призначити пам'яті; інші будуть залишатися вільними для використання як склад. Меню рекомендуватиме малюнок для кращої продуктивності, хоча ви можете поекспериментувати і з іншими настройками, якщо ви хочете. Натисніть кнопку "OK", коли вибрали малюнок.
Зверніть увагу
Технологія ReadyBoost виявиться для вас абсолютно даремною в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлений твердотільний накопичувач, а не традиційний жорсткий диск.
Корисна порада
Якщо вимкнути пристрій USB в той час як ReadyBoost ще буде включена, ви не завдасте яких-небудь пошкоджень. Комп'ютер просто перемкнеться на використання вашого жорсткого диска, щоб обробляти файли тимчасово.