Як назвати магазин продуктів. Як можна назвати продуктовий магазин.

Перехрестя, "Копійка", "Магніт" ... Магазинів продуктів багато, і всі вони носять абсолютно різні за характером назви, при цьому здається, що назва саме по собі нічого не визначає, що всі ці мережі стали популярні по іншим причинам. Спробуємо розібратися, як назва допомагає магазину продуктів продавати і як краще назвати магазин продуктів.
Інструкція
1
Правила нейминга (так називають процес розробки назв для фірм, товарів та послуг) в цілому ідентичні для всіх: хороша назва відображає специфіку діяльності фірми, товару або послуги, помітно, добре запам'ятовується і викликає позитивні асоціації. Все це важливо враховувати і при розробці назв магазинів продуктів. Проте буває так, що магазин цілком успішний з дивним для нього назвою на кшталт "Казка" і абсолютно збитковий з хорошим назвою, розробленим за всіма правилами фахівцями з неймінг.
2
Безумовно, назва грає свою важливу роль, яку не варто недооцінювати. Гарне назва - це частина бренду, воно саме по собі є рекламою вашого магазину, допомагає продавати. Але у випадку з магазинами продуктів, в які багато хто з нас ходять щодня, цей фактор все ж другорядне, набагато важливіше репутація магазину. Само по собі слово "Перехрестя" навряд чи підходить для такого магазину, однак мережа "Перекресток" в короткі терміни встигла себе добре зарекомендувати, і тепер у неї багато постійних клієнтів.
3
Якщо при виборі назви для, наприклад, бутика, краще зупинитися на назві, кардинально відрізняється від назв конкурентів, то у випадку з магазином продуктів можна піти "від протилежного": магазин з назвою, який чимось нагадує назви відомих мереж, в деякому плані "долучається" до їх репутації. Головне - не перестаратися, щоб ваш магазин не плутали з відомими мережами, а то і не звинуватили в тому, що ви взяли собі чужу назву.
4
При виборі назви для магазину продуктів варто вдаватися до класичних прийомів нейминга, наприклад, до дослідження цільової аудиторії. У Москві багато як вельми бюджетних, так і дуже дорогих магазинів, і в назві повинно відбиватися, на яких покупців розрахований магазин - заможних або не дуже.
5
Також важливо подумати про конкурентів, які розташовуються поруч з вами. Варто проаналізувати їх досвід, просто походити по цих магазинах і подивитися, як який називається, скільки в ньому зазвичай буває покупців і які вони. Відповідно, відштовхуючись від чужого позитивного і негативного досвіду можна розробити гарну назву.
6
Вибравши приблизно близько десятка щодо відповідних назв, можна "перевірити" їх на своїх знайомих. Які назви більше подобаються? Які краще запам'ятовуються? Які більше асоціюються з магазином продуктів? Деякі підприємці навіть розробляти спеціальні анкети і проводять опитування. Після цього можна вже зупинитися на декількох найуспішніших варіантах назви і вибрати для себе один з них.