Як підключити декілька пристроїв до 1 USB порту.

Якщо USB портів у комп'ютера менше, ніж пристроїв-претендентів на нього, починається "офісна акробатика" - почергове перемикання кожного пристрою. Заняття, звичайно, не саме пріятное.К щастя, ми живемо в епоху інформаційних технологій, тому вирішити цю проблему можна простим USB хабом.
Інструкція
1
Вибираємо USB хаб. Купити його ви можете в будь-якому комп'ютерному магазині або ларьку в метро. Рекомендуємо звернути увагу на магазини подарунків - там ви можете вибрати недорогий хаб з барвистим дизайном (наприклад, у вигляді миші або зеленого робота-андроїда) замість сумній купи проводов.Еслі хаб повинен розташовуватися на столі, а комп'ютер знаходиться десь далеко внизу, стандартної довжини дроти USB хаба може не вистачити. В цьому випадку купите USB подовжувач, його ціна зазвичай становить близько 100-200 рублів.
2
Підключіть USB хаб до одного з USB портів комп'ютера. Якщо провід занадто короткий - використовуйте USB подовжувач.
3
клавіатуру і мишу краще підключити безпосередньо до комп'ютера, а решта пристроїв - до хабу. Інакше можна отримати невеликі затримки при роботі декількох пристроїв (наприклад, клавіатури, миші і веб-камери).