Як підключити iPhone до громадської мережі Wi-Fi.

IPhone можна підключити як приватної, так і до громадської мережі Wi-Fi. Смартфони Apple використовують стандарти 802.11b, 802.11g і 802.11n 2,4 ГГц для технології Wi-Fi для отримання бездротового доступу до мережі інтернет, переглядаючи веб-сторінки в браузері Safari, для перегляду листів і роботи додатків. Однак необхідно враховувати небезпеку використання загальнодоступної мережі, особливо якщо ви хочете прийняти або відправити конфіденційну інформацію.
Інструкція
1
Технологія IPhone побудований на загальних технологіях Wi-Fi. Це пристрій з можливістю прийому і обробки стандартів 802.11b, 802.11g і 802.11n для бездротових сигналів. Частота 802.11n доступна тільки смартфонів з частотою процесора 2,4 ГГц. IPhone здатний підключатися до більшості державних і приватних бездротових мереж.
2
Громадські мережі. Під громадською, або публічної мережею, розуміється будь-яка мережа, дротова або бездротова, яка перебуває у загальному доступі. Це означає, що кожен, хто знаходиться в радіусі дії маршрутизатора Wi-Fi, може підключитися до мережі. Часто такі мережі погано захищені. У наслідку цього зловмисники можуть перехопити і вкрасти вашу інформацію. Тому не слід нехтувати безпекою при користуванні "гарячими точками".
3
Безпека. Так як IPhone є достатньо безпечним пристроєм, вам не потрібно турбуватися про встановлення брандмауера, а також про небезпеку "підхопити" вірус, троянського коня або інтернет-хробака. Але ви повинні вжити заходів обережності при передачі особистої інформації через мережі Wi-Fi.
4
Використання. IPhone дозволяє змінювати настройки Wi-Fi для задоволення ваших уподобань. Клацніть на "Settings" (Настройки додатки) і виберіть "Wi-Fi". Щоб включити або відключити Wi-Fi, пересуньте повзунок в положення "On" або "Off". В розділі "Вибір мережі" ви можете побачити всі доступні мережі для підключення. Якщо поруч з мережевим ім'ям стоїть значок замка, це означає, що для доступу до даної мережі вам повинні бути відомі логін і пароль. Подібні мережі, як правило, приватні. Користування "відкритими" мережами доступно всім, але на свій страх і ризик. Для обережності вам слід встановити "запит на підключення до мереж" в положення "ВКЛ", це буде перешкоджати iPhone автоматично вступати в громадські мережі, які ви ніколи не використовували.