Як використовувати другий маршрутизатор для збільшення охоплення бездротовою мережею.

Якщо вже наявний у вашому будинку або офісі бездротової маршрутизатор не в змозі охопити все приміщення, виходом з даної ситуації може стати установка другого маршрутизатора, який розширить діапазон мережі. Не всі маршрутизатори мають здатність "моста" або бездротового повторювача, тому перед покупкою зверніться до документації виробника.
Інструкція
1
Уважно огляньте приміщення, вибравши місце для найбільш відповідного розташування маршрутизаторів. Залежно від планування, можливо, ви захочете помістити один пристрій в одному кінці будинку, а другий розташувати в іншому кінці. Не упускайте з уваги той момент, що основною маршрутизатор повинен бути близький до телефонної або кабельної розетці для доступу в Інтернет.
2
Оберіть новий маршрутизатор, переконавшись, що він здатний функціонувати в режимі моста. Дана інформація повинна міститися в описі виробника або керівництві користувача. Якщо ви вже придбали роутер, який не має режиму моста, перейдіть на веб-сайт підтримки виробника і подивіться чи є оновлення прошивки, які додадуть йому таку можливість. Якщо ваш маршрутизатор працює в режимі моста, то ви можете замінити його новим без даної можливості, а потім використовувати ваш старий роутер як міст.
3
Налаштуйте основний маршрутизатор і підключити його до мережі Інтернет відповідно до вказівок виробника. Зверніться до документації для другого маршрутизатора, щоб дізнатися, яка інформація вам потрібна на перший маршрутизатор. Запишіть метод шифрування, використовуваний основним маршрутизатором (WPA2 або WPA).
4
Запишіть IP-адресу основного маршрутизатора, наприклад, "192.168.0.1" і маску підмережі, наприклад, "255.255.255.0".
5
Підключіть комп'ютер до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet.
6
Введіть IP-адресу маршрутизатора в рядок пошуку браузера, наприклад "192.168.0.1". Введіть ім'я користувача і пароль (за замовчуванням зазвичай "admin" і "admin").
7
Якщо ваш маршрутизатор здатний працювати в режимі "Бездротовий ретранслятор", виберіть його. Виберіть один і той же метод шифрування в якості основного маршруту. Натисніть Кнопку "Застосувати".
8
Виберіть "Режим Моста" в якості типу з'єднання з Інтернет. Коли маршрутизатор попросить вас вказати IP-адресу, введіть перші три цифри в якості основного IP-адреси маршрутизатора і змініть останній номер. Наприклад, якщо первинний IP-адресу маршрутизатора "192.168.0.1", можна використовувати "192.168.0.12" як другий IP-адресу маршрутизатора. Використовуйте ту ж маску підмережі як у основного маршрутизатора, наприклад "255.255.255.0." Натисніть Кнопку "Застосувати".
9
Зберегти зміни, а потім від'єднайте комп'ютер від маршрутизатора.