Які пристрої можна підключити до маршрутизатора.

Сьогодні як в будинку, так і в офісі широкого поширення набула технологія передачі даних, звана Ethernet. Хоча спочатку її розробляли стосовно тільки до комп'ютерів, з появою нової технології Wi-Fi стало можливим підключення та інших цифрових пристроїв. На додаток до ПК і ноутбуків до маршрутизатора можливе підключення смартфона, ігрового устаткування і техніки.
Інструкція
1
З середини 1990-х років, з ростом широкосмугового доступу в Інтернет, оснащення комп'ютерів і ноутбуків маршрутизаторами (роутерами) набуло широкого поширення. Маршрутизатор встановлює внутрішню мережу вдома або в офісі і служить "мостом" до мережі Інтернет, що дає вам доступ до електронної пошти, веб-сторінок і інших ресурсів. Маршрутизатор підключається до Пк за допомогою мережевої карти, які перетворює дані в мережі. Маршрутизатор присвоює кожному вашому ПК, адреса в мережі Інтернет-протокол, ідентифікатор, який дозволяє здійснювати підключення машин посилати і отримувати інформацію один одному.
2
Більшість сучасних смартфонів і планшетних ПК попередньо оснащуються підтримкою технології Wi-Fi, завдяки якій їх можна використовувати в домашній і публічної мережах. Для підключення таких пристроїв до маршрутизатора використовується спеціальна утиліта. Коли ви побачите вашу власну мережу у списку, виберіть її і введіть ваш пароль маршрутизатора.
3
Багато домашніх розважальні пристрої, таких як Blu-ray і сет-топ-бокси оснащені Wi-Fi, надаючи пристроям доступ до таких послуг, як ігрові сайти, Pandora і Netflix. Маршрутизатор-сумісні пристрої для розваг включають Roku, Apple TV і Xbox. Підключення їх до мережі аналогічно мобільних пристроїв: виберіть список доступних мереж Wi-Fi, увійдіть в систему.
4
Лазерні принтери вже давно підтримують Ethernet-підключення; зовсім недавно Wi-Fi з підтримкою струменевих моделей стали доступні для використання вдома і в офісі. При підключенні до маршрутизатора, кілька користувачів можуть використовувати ці принтери з настільного ПК, ноутбуків або мобільних пристроїв. Пізніші версії підтримують як дротяних і бездротових з'єднань.
5
В останні роки холодильники, пральні та сушильні машини та інші побутові пристрої також оснащуються технологією Wi-Fi. За допомогою маршрутизатора вони отримують IP-адресу і стають частиною локальної мережі.