Як створити гостьову обліковий запис на плашетном ПК.

Сучасні плашетние ПК під управлінням Android 4.2 надають можливість налаштувати декілька облікових записів користувача для різних людей. Потрібно це для того, щоб зберегти свої конфіденційні дані (електронну пошту, історію перегляду веб-сторінок в браузері, додатки), обмеживши доступ до них сторонніх осіб.
Інструкція
1
Створення облікового запису "Гість". Відкрийте на вашому планшеті опцію "Налаштування" і в розділі "Пристрої" виберіть "Користувачі". Якщо ви не бачите опцію "Користувачі", це означає, що ваш планшет працює під управлінням Android версії 4.1 і старше.
2
Щоб створити гостьову обліковий запис, торкніться кнопки "Додати користувача" або "Вибору профілю".
3
Облікові записи користувачів краще для гостей, в той час як обмеження профілю - для дітей, яким ви хочете обмежити доступ до ігор.
4
Ви потрапите на екран блокування. Внизу екрану ви побачите значок нового користувача. Просто розблокуйте екран для того, щоб продовжити.
5
Як тільки ви розблоковуєте екран, побачите стандартне вікно вітання. Після того, коли вас запитають чи є у вас акаунт Google, натисніть "Ні" і виберіть "Не зараз". Таким чином гості не зможуть встановлювати додатки на даний пристрій.