Як інші можуть побачити ваші файли, коли ви підключаєтеся до Wi-Fi ?

Перед підключенням до "гарячої точки" Wi-Fi, наприклад в кафе, двічі перевірте налаштування безпеки вашого комп'ютера. Громадські Wi-Fi-мережі працюють за тим же принципом, що і домашні або офісні мережі. Це означає, що інші користувачі даних мереж можуть побачити ваші загальні фали або папки. Для того щоб уберегти свої дані від сторонніх осіб, необхідно зробити деякі заходи безпеки.
Інструкція
1
Загальні файли. Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows за замовчуванням має загальну папку під назвою "Загальні документи". Що зберігаються в цій папки файли доступні іншим користувачам по мережі, що зручно для обміну інформацією. В офісі таку мережу зазвичай називають "робоча група", вдома - "домашня група". В обох випадках файли в загальній папки автоматично стають доступні іншим. Якщо ви оберете конкретний тип мережі при підключенні до громадської мережі Wi-Fi, інші люди, що знаходяться у цій же мережі, зможуть побачити ваші файли в загальній папці, використовуючи свої комп'ютери Windows File Explorer.
2
Файли поза загальною папки. Ніхто не може побачити файли, які не знаходяться в папці для загального користування, в той час, коли ви підключаєтеся до Wi-Fi. Передаватися по мережі можуть тільки ті файли чи папки, якими ви вирішили поділитися з іншими.
3
Спільне використання файлів і папок. Ви можете ділитися будь-якими файлами з членами робочої групи або домашньої групи на рівні папок. Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому файлі або папці, щоб вибрати опцію "Обмін". У папок. яким в надали загальний доступ по мережі, є маленький значок руки під ними. клацніть правою кнопкою миші по файлу або папці та виберіть "Загальний доступ", або "Скасувати спільний доступ", якщо ви хочете відключити загальний доступ для конкретної папки.