Як зробити диван з трави на своїй ділянці.

Сад - це місце, де ми можемо насолодитися природою і свіжим повітрям, забути про міський шум, курній атмосфері і про нескінченному транспортним потоці. А ще приємно посидіти на траві, насолоджуючись ароматами трав і співом птахів. Чудовим місцем для такого відпочинку послужить диван з трави, який також стане ландшафтним акцентом на вашій ділянці.
Вам знадобиться
  • - грунт; - Дерен або рулонний газон; - Лопата; - Тачка; - Молоток; - Скоби.
Інструкція
1
Створення незвичайного дивана з трави почнемо з додання купі землі первісної грубої форми за допомогою лопати, мотики та інших відповідних інструментів. Для хорошого результату обов'язково слід ретельно утрамбувати ґрунт. Опрацювати деталі можна, використовуючи кельму і шпатель. Під час роботи грунт повинен бути вологим.
2
Далі вимірюємо великі деталі дивана і вирізаємо відповідні шматки дерну або рулонного газону. Потім вирізаємо деталі поменше і розміщуємо все на своїх місцях. Укладаємо якомога щільніше, між частинами дерну не повинно залишатися зазорів. У місцях, де вітер або дощ може змістити "оббивку" дивана, потрібно встановити скоби. Скоби повинні проникати крізь дернової шар досить глибоко в грунт.
Зверніть увагу
Диван з трави слід поливати щодня, а в жарку погоду - двічі на день. Регулярно використовуйте портативний пристрій для стрижки трави, так як звичайна газонокосарка тут не підійде.
Корисна порада
Такий диван може мати різні розміри і форми. Можна зробити й іншу садові меблі з трави, наприклад, крісло. Вас обмежує тільки ваша фантазія і практичні навики.