Як розігнати NETGEAR WNDR3300.

Метою розгону бездротового маршрутизатора є збільшення його діапазону покриття та швидкості введення-виведення. Бездротові маршрутизатори, такі як NETGEAR WNDR3300, по суті являють собою міні-комп'ютери, оснащені процесором, невеликий оперативною пам'яттю і операційною системою. Щоб розігнати WNDR3300, операційна система повинна бути замінена іншою, більш сприятливі для користувача.
Інструкція
1
Скачайте з офіційного сайту виробника програму для розгону. Якщо необхідні файли знаходяться в архіві, розпакуйте їх на робочий стіл.
2
Вимкніть всі інші комп'ютери від маршрутизатора. Вимкніть бездротовий доступ. Введіть статичний IP-адресу, наприклад 192.168.1.8. Залиште маску підмережі в значенні 255.255.255.0.
3
Виконайте "жорстку перезавантаження", утримуючи кнопку Reset протягом 30 секунд. Вимкніть маршрутизатор від харчування, не відпускаючи Reset ще 30 секунд. Увімкніть маршрутизатор і ще 30 секунд утримуйте Reset. Весь процес займає 90 секунд.
4
Встановіть прошивку, слідуючи інструкціям. Вони можуть відрізнятися в залежності від обраної вами програми, але загалом включають в себе відкриття GUI маршрутизатора, введення IP-адреси маршрутизатора і введення пароля ("0000" або "1234"), відкриття інтерфейсу і перезапис старої прошивки.
5
Зачекайте не менше 3 хвилин, поки нова прошивка не відновить операційну систему. Це дуже важливо. Коли всі лампочки на маршрутизаторі знову загоряться, можна продовжити операцію.
6
Вам буде запропоновано увійти в систему. Введіть логін "admin" і пароль ("0000" або "1234"). Тут ви можете збільшити тактову частоту аж до максимальної 251Mz.
7
Проведіть "м'яку" перезавантаження після того як ви змінили налаштування маршрутизатора. Вимкніть маршрутизатор і почекайте 30 секунд, перш ніж підключити його назад.