Як завантажити фотографії з Samsung Galaxy S III без використання карти пам'яті.

Samsung Galaxy S III працює на базі Android 4.1 Jelly Bean з повною підтримкою Google Plus, вбудованої в операційну систему. Використовуючи Google Plus, ви можете налаштувати пристрій так, щоб автоматично завантажувати ваші фотографії у власний альбом на сервері Google без використання пристроїв для передачі даних або Wi-Fi. Після налаштування вам більше ніколи не знадобиться карта пам'яті MicroSD для зберігання ваших фотографій, і вам не потрібно буде підключати Galaxy S III до комп'ютера за допомогою кабелю USB і вручну перетягувати фотографії.
Інструкція
1
Натисніть кнопку "Меню" на III Galaxy S, натисніть "Налаштування", натисніть "Додати обліковий Запис" в розділі "Аккаунт" виберіть Google і увійдіть в свій аккаунт Google. Якщо ваш Galaxy S III вже налаштований за допомогою облікового запису Google, то ви можете пропустити цей крок.
2
Натисніть "Програми", а потім натисніть "Плюс". Якщо Google Plus не встановлений на вашому телефоні, ви можете безкоштовно завантажити її з Магазину Play.
3
Натисніть кнопку меню на вашому пристрої, а потім натисніть "Налаштування".
4
Натисніть "Камера та Фотографії," виберіть опцію "Auto Backup" і натисніть "так" для включення синхронізації фотографій. Всі фотографії в даний час на телефоні будуть автоматично завантажені у власний альбом у вашому профілі Google Plus. Будь-які майбутні фотографії, зняті за допомогою Galaxy S III, також будуть негайно передані на сервер.
Зверніть увагу
Інформація в даній статті ставиться до III Samsung Galaxy S під управлінням Android 4.1.2 Jelly Bean. Вона може дещо або значно варіюватися залежно від версії.
Корисна порада
1. Google надає безкоштовно додаток для управління вашими фотографіями під назвою Picasa, яке може бути використане для синхронізації ваших Google Plus колекції фотографій на будь-який комп'ютер. Просто скачайте і встановіть програмне забезпечення і відкрийте його після установки. Натисніть кнопку "Увійти в Google Account" і введіть облікові дані облікового запису Google. Після того як ви увійшли в систему, натисніть кнопку "Файл" і виберіть "Імпорт з Google Planet Plus" фотографій для синхронізації ваших фотографій на компьютере.2. Такі сайти як Flickr і Facebook також пропонують безкоштовні програми для Android. За допомогою цих додатків ви можете вибірково завантажувати і обмінюватися фотографіями з вашого Galaxy S III з друзями та родиною.