Еволюція фарбування.

Бажання змінити свій колір волосся було природно для жінок у всі часи. Ще в Давньому Римі дівчата мріяли знайти біляві локони. Проводячи години на пекучому сонці, вони наносили на волосся відвари трав, щодня обробляли кучері лимонним соком і скислим молоком. У Венеції модниці винаходили рецепти фарбування, щоб домогтися вогненних відтінків, а в Індії прагнули зробити волосся синьо-чорними.

В епоху Відродження алхіміки складали трактати про перефарбування жіночого волосся і шифрували секрети дієвих субстанцій для таких дослідів.

В кінці XIX століття для освітлення волосся почали використовувати перекис водню. У 1907 році французький хімік Ежен Шуеллер винайшов фарбу для волосся з додаванням міді, заліза та сульфату натрію. Саме він заснував «Французьке суспільство безпечних барвників для волосся».

З року в рік фарби для волосся удосконалювалися, ставали більш безпечними, менш алергенними, але як і раніше в їх основі лежав аміак. Цей летючий газ з їдким запахом здатний викликати алергічну реакцію на шкірі голови, слизових оболонках. Щоб пігменти проникли всередину волоса, аміак руйнує поверхневий захисний роговий шар пасом, піднімає лусочки волосся. Тому після фарбування волосся тьмяніють, втрачають здатність утримувати воду, стає сухим і ламким.

Тепер з'явилася фарба нового покоління - Garnier Olia, перша стійка крем-фарба без аміаку.

В основі нової формули лежить доставка фарбувальних пігментів всередину волоса за допомогою масел. Вчені з'ясували, що поєднання молекул з маслами підсилює ефект освітлення волосся. Ці результати виводять нас на поріг нової ери в області фарбування волосся: аміак, і, отже, його запах, більше не буде переслідувати жінок.

Сьогодні колір став більш стійким, волосся немов світяться зсередини, не втрачаючи насиченості до наступного фарбування. Магія технології Garnier Olia розкриває весь потенціал окрашивающих пігментів і робить волосся здоровими.