Як змусити людей рахуватися з вашою думкою.

Якщо ви помічаєте, що оточуючі вас люди часто не сприймають вас всерйоз, можливо, навіть насміхаються над вами, то необхідно вживати кардинальних заходів, перш за все, по відношенню до самого себе. Як звернути на себе увагу і змусити людей рахуватися з вашою думкою, ви дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Полюбіть себя.Обично навколишні «віддзеркалював» те, що знаходиться у вас всередині: помічають невпевнену інтонацію голосу, погляд, ходу. У зв'язку з цим терміново почніть формувати позитивне ставлення до самого себе. Не забувайте приділяти увагу своїй зовнішності: доглянутий вигляд демонструє те, що ви любите себе, а значить, і навколишні стануть ставитися до вас з повагою. Обов'язково відзначайте навіть саме незначне своє досягнення, заохочуйте себе за успіхи. Це додасть вам сили і «ваги» в суспільстві.
2
Зверніть на себе вніманіе.Еслі ви говорите, а оточуючі люди роблять вигляд, що не чують вас, то варто задати собі питання: «Що я роблю не так?» Почніть робити протилежне. Якщо ви говорите сидячи., Встаньте, якщо ваш голос ледь чутний, говорите голосніше. Починайте свою промову з «Я». Наприклад: «Я хочу сказати ...», «Я прошу уваги ...».
3
Говоріть про себе з восхіщеніем.Очень добре допомагають афірмації - створені вами короткі твердження на кшталт: «Я біса привабливий», «Я завзята і зможу домогтися багато чого» і т.п. Для більшого ефекту затвердження необхідно повторювати якомога частіше протягом двох-трьох тижнів.
4
Правильно реагуйте на насмешкі.Цель глузування чи образливого зауваження - викликати в вас сум'яття, гнів, страх. Тому якщо ви навчитеся їх ігнорувати, то мета не буде досягнута, і насмішники перестануть вас дошкуляти. Можна спробувати парирувати зауваження, і кривдник опиниться в нокауті.
Корисна порада
Стати більш впевненим в собі допоможуть заняття на курсах ораторського майстерності, в театральній студії. Там ви навчитеся красиво висловлювати свої думки і зацікавлювати людей.