Як поліпшити можливості графічної карти.

Однією з найбільш важливих і невід'ємних частин будь-якої комп'ютерної системи є відеокарта. Графічна карта відповідає за зчитування даних і переведення їх в те, що ви бачите на моніторі. Хоча завжди існує можливість заміни старої графічної карти на нову, це потребує певних фінансових затрат. Тим часом існує ряд досить нескладних способів поліпшити можливості, продуктивність відеокарти, вже встановленої на комп'ютері.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер, від'єднавши всі кабелі та проводи. Відкрийте корпус системного блоку. Знайдіть графічну карту. Видаліть пил з карти, яка може бути причиною перегріву пристрою, що знижує продуктивність.
2
Закрийте всі програми, окрім тієї, в якій ви працюєте в даний час. Це підвищить загальну продуктивність, оскільки дозволить системі використовувати всю оперативну пам'ять для однієї програми
3
Оновлення драйверів графічної карти. Для цього за допомогою веб-браузера перейдіть на сайт виробника, виберіть вкладку "Підтримка", далі "Завантаження драйверів".
4
Встановіть додаткову пам'ять. Пам'ять підвищує загальну продуктивність комп'ютера, дозволяючи записувати більшу кількість файлів і отримувати до них більш швидкий доступ. Якщо ваша материнська плата підтримує двоканальний режим, додайте другу смужку пам'яті. Вона повинна бути абсолютно ідентична вже встановленої за такими показниками, як швидкість і продуктивність, у уникнення проблем з сумісністю. Сучасні материнські плати підтримують також трьохканальний режим. Зверніться до документації, що додається до материнської плати на сайті виробника, чи до інструкції. Якщо така можливість існує, додайте третю смужку.
5
Додати другу карту для активації режимі SLI або CrossFire. SLI була спочатку доступна тільки для карт Nvidia і crossfire був сумісний тільки ATI/AMD. За своєю архітектурою SLI схожа на дво- і триканальні карти. Залежно від моделі продуктивність системи може бути підвищена до чотирьох разів. Починаючи з квітня 2011 року, SLI зроблена сумісної з AMD.
6
Оновлення процесор. Графічна карта обмінюється даними з центральним процесором, який має найбільший вплив на ігри, поряд з відеокартою. Навіть якщо ваша відеокарта є найсучаснішою, вона не зможе розкрити всю свою продуктивність, якщо встановлений повільний процесор. Щоб не відставати від сучасних відеокарт, вам потрібен щонайменше двоядерний процесор.
7
Вимкніть візуальні ефекти. Вони роблять більший вплив на продуктивність комп'ютера. Безсумнівно, вони прикрашають екран, але жодна з їхніх функцій не є обов'язковою. Вимкніть їх, особливо якщо ваш комп'ютер працює повільно в нормальних умовах. Для цього перейдіть в "Панель управління", "Система і безпека", "Система", "Додаткові параметри системи". В розділі "Швидкодія" натисніть кнопку "Параметри". Виберіть "Забезпечити найкращу швидкодію".
8
Налаштуйте графічні параметри в "Панелі управління". Цю операцію можна робити як для поліпшення якості зображення, так і для збільшення продуктивності системи. Двічі клацніть "Налаштування Nvidia" у правому нижньому куті панелі задач. Вони можуть також називатися "ATI Catalyst Control Center" або "Intel Graphic Settings/Графічні Налаштування". Зменшіть рівень деталізації текстур, відключіть згладжування і MIP-текстурування, щоб зробити роботу з графікою більш гладкою. Або виберіть "Найвища Якість", приділяючи більше уваги графіку, а не швидкості.