Як самостійно зварити мило: для подарунків і для себе.

Одним з видів популярно нині hande made є миловаріння. Все більша кількість людей долучається до величезного спільноті любителів-миловарів. Існує два кардинально різних способу виготовлення мила самостійно: зі спеціальної мильної основи і з масел і луги, тобто з нуля.
Вам знадобиться
  • мильна основа
Інструкція
1
Одним з найпростіших способів приготувати мило самостійно є його готування з мильної основи. Для цього спочатку необхідно мильну основу потрібно розплавити. Помістіть її в підходящу ємність і розігрійте. Найкраще для цієї мети підійде сталевий контейнер (не слід використовувати залізну, мідну або латунну посуд, тому вона знебарвить мило). При розігріванні на газовій або електроплиті мильну основу слід постійно помішувати. Якщо для розігріву основи ви використовуєте мікрохвильову піч, користуйтеся скляній або спеціальною тарою з пластику. розігрівати слід обережно, не доводячи до кипіння, щоб мило не потемніло. Мильну основу можна також розтопити на водяній бані. За часом цей процес протривати довше, але якість отриманого продукту буде набагато вище. Крім того, мило. приготоване на водяній бані, краще пінитися.
2
Додайте в розплавлену мильну основу масла, аромати і барвники. Додайте в мило сухі квіти лаванди, пелюстки троянд або базиліка. Цим ви значно поліпшите аромат звареного вами мила. Якщо підмішати кавову гущу від спитого кави, то у вас вийти мило з ефектом скрабу.
3
Надайте милу красиву форму. Для цього можна використовувати форми з будь-якого пластика - наприклад, ті, з якими діти люблять грати в пісочниці. також для віддання своєрідної форми можна використовувати фольгу.
4
Помістіть мило в холодильник для застигання.
5
Помістіть мило в красиву упаковку. Найпростіший і стильний варіант упаковки мила - крафт-папір, пергамент або натуральна небеленая папір. Оберніть мило або зробіть паперовий пакет. особливий шик вашої упаковки додасть вінтажна млин.
6
Весь процес приготування мила з мильної основи займе не більше 15-20 хвилин, включаючи застигання мила в холодильнику.
Корисна порада
Готовий мильний брусок найлегше звільнити від форми, якщо тримати його протягом 24 ч в прохолодному місці. Купити мильну основу найлегше через інтернет-магазини.