Як прогнати тугу і смуток.

Головна риса, що відрізняє оптиміста - повна відсутність страху перед майбутнім. Звичайно, таких людей можна дорікнути і в незнанні життя, в інфантильності. Однак, історія знає масу прикладів, коли банкрути будували кар'єру з нуля, підкорюючи ще більш значні рубежі, а інваліди вчилися ходити. Творчий підхід, неординарність в поглядах на життя, активність і терпіння - ось ті характерні риси, що відрізняють будь-якого оптиміста.
Інструкція
1
Відмовся від звичної манери поведінки. У житті кожної людини бувають моменти. коли опускаються руки, нічого вже не хочеться. В цей час постарайтеся припинити думати про одне й те ж, змусьте перемкнути себе на інші справи. дайте собі відволіктися і відпочити. Після паузи до вас може прийти свіже та вдале рішення ваших проблем.
2
Зіткнувшись з неприємностями, сконцентруйтеся на тому, яких втрат, незважаючи ні на що, все ж таки уникнути вдалося. Так наприклад, догану набагато краще звільнення.
3
Постарайтеся при оцінки інших людей уникати ярликів. Побачити що-небудь хороше можна в кожній людині. Цілком можливо, що сусідка, яка грубить вам щоранку при зустрічі, з разючою ніжністю ставиться до своєї кішки, а начальниця має особливу слабкість до квітів. Такого роду відкриття допоможуть налагодити стосунки з оточуючими людьми.
4
Перейдіть в "режим очікування". Іноді це найвдаліший спосіб пережити важкі часи. Щоб побачити всі мінуси і плюси складної ситуації буває корисно поспостерігати за розвитком ситуації. У будь образи є одне дуже гарне властивість: вона забувається або переосмислюється. Пам'ятай, що розумні люди не ображаються, розумні люди роблять висновки. навіть коли в житті трапляються далеко нерадісні зміни не слід впадати в паніку.
5
"Посміхайтеся - це всіх дратує". Якщо у вас поганий настрій, просто підійдіть до дзеркала і посміхніться. Людини з високою позитивною самооцінкою навколишні сприймають як особистість сильну, з широкими можливостями. Посмішка приваблює доброзичливих людей, а злостивців, навпаки, відштовхує. якщо використовувати це простий засіб кожен день, то у вашому житті стане набагато більше світлих моментів.
6
Намагайтеся постійно перебувати в гущі подій. Активна життєва позиція людини надає можливість тримати під контролем багато сфер життя. Більше спілкуйтеся з іншими людьми, цікавтеся їх справами, будьте в курсі подій. Більше рухайтеся. тоді у вас з'явиться більше можливостей для маневру.
7
Підтримуйте тих, хто слабший. Хорошим засобом від меланхолії є те, щоб звернути увагу на того, кому ще важче і постаратися допомогти йому. Наприклад, якщо у тебе не склалися стосунки з близькою людиною, подзвони другу (подрузі), який самотній вже не один рік. Запропонуй разом зареєструватися на сайті знайомств. Стань заводієм!
8
Більше рухайтеся. Хороший спосіб підняти собі настрій і скинути стрес - фізична активність, будь-яка. Займіться прибиранням будинку під улюблену музику, потанцюйте, пробіжитеся або почніть ставити рекорди в будь-якому вигляді спорту. Після фізичного струсу для організму людина знову готовий битися.