Як створити багатосторінковий файл у форматах TIFF, PDF і GIF.

У домашній обстановці користувач ПК часто стикається з такою ситуацією, що йому необхідно створити багатосторінковий файл з декількох малюнків (фотографій) різних форматів (найпоширенішим з них є JPEG). У цій статті розглянемо механізм створення такого файлу за допомогою програми FastStone Image Viewer (версія 4.8.).
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер (ПК);
  • - програмне забезпечення FastStone Image Viewer (версія 4.8.);
  • - кілька малюнків з яких ви плануєте створити багатосторінковий файл.
Інструкція
1
На самому початку, вам необхідно завантажити з офіційного сайту, зазначеного в джерелах до цієї статті, саме програмне забезпечення FastStone Image Viewer (версія 4.8.), І встановити на домашній комп'ютер (російська мова при установці і використанні програми вже стоїть за замовчуванням).
2
Потім необхідно відкрити програму FastStone Image Viewer, і виконати команди: створити - створити багатосторінковий файл. Відкриється вікно "Створити багатосторінковий файл".
3
Після цього, натискаєте на кнопку "Додати", вибираєте малюнки (фотографії), з яких ви плануєте створити многостраністранічний файл (утримуючи при цьому клавішу Ctrl), і формат майбутнього файлу (TIFF, PDF або GIF), і клацаєте на кнопку "Створити". З'являється вікно "Зберегти як", в якому ви обираєте назву вашого багатосторінкового файлу і клацаєте на кнопку "Зберегти". Після цього з'являється повідомлення, що файл успішно створений.
Зверніть увагу
1. Використання програми FastStone Image Viewer є безкоштовним, тільки у випадку використання її для некомерційної діяльності.