Як збільшити час роботи iPhone. Як збільшити роботу iphone.

iPhone - один з найпопулярніших смартфонів у світі. Проте однією з головних проблем пристроїв компанії Apple є швидка розрядка. Допомогти у вирішенні цієї проблеми вам допоможуть кілька простих порад.
Інструкція
1
Чим вище яскравість телефону, тим більше енергії він споживає. Увімкніть функцію "Автояскравість" або встановіть яскравість на рівні 50%, щоб на неї не витрачалося багато енергії.
2
Коли ви виходите з програми, воно не припиняє роботу, а залишається працювати у фоновому режимі. Натиснувши 2 рази кнопку "Додому", ви можете побачити іконки цих додатків. Натисніть на одну з іконок і утримуйте палець 2-3 секунди. Коли на іконах з'являться "мінуси", вимкніть усі зайві програми, щоб вони не витрачали ресурси вашого телефону.
3
Сповіщення іноді бувають корисні, але ви дійсно хочете отримувати їх від якихось ігор або інших другорядних додатків? Адже кожне повідомлення включає екран телефону. А якщо таких повідомлень багато, витрата батареї виходить пристойний. Вимкнути сповіщення окремо для кожної програми можна в меню "Налаштування" -> "Повідомлення".
4
Досить багато енергії споживають Wi-Fi, Bluetooth і 3G модуль. Тому, якщо ви перебуваєте в метро та інтернет вам не потрібен, рекомендуємо тимчасово відключити ці модулі.
5
Якщо вам не потрібні ніякі бездротові з'єднання, включите "Авіарежім", так ви зможете значно знизити витрату батареї.
6
Зайдіть в меню "Системні служби" і відключіть "Діагностика та використання даних". Ця програма постійно відправляє різні звіти про роботу телефону на сервера компанії Apple, ніж не слабо розряджає батарею.